مردم تخلفات فروشگاه‌های اینترنتی را گزارش کنند

معاون وزارت صمت گفت: عدم‌ تحویل کالای فروخته‌ شده توسط فروشگاه‌های اینترنتی به بهانه گران شدن ارز، تخلف بزرگی است و کمیته نظارت بر کسب‌وکارهای مجازی با آن برخورد می‌کند.

معاون تجارت و خدمات وزارت صمت در پاسخ به انتقادات مطرح‌ شده در رسانه‌‌‌های اجتماعی درباره عدم‌ تحویل کالای فروخته‌ شده توسط فروشگاه‌‌‌های اینترنتی به بهانه گران شدن ارز گفت: مواردی که شکایت شده و بررسی اولیه دبیرخانه کمیته نظارت بر کسب‌وکارهای مجازی شکایت را وارد دانسته است، تذکر کتبی به فروشگاه‌‌‌ها داده شده و در صورتی که نتوانند در فرصت قانونی دفاع کنند با آنها برخورد خواهد شد.

مردم تخلفات فروشگاه‌های اینترنتی را گزارش کنند

شاه‌میرزایی افزود: خریدارانی که با این موضوع روبه‌رو شده‌اند، به‌راحتی می‌‌‌توانند در سامانه اینماد که لینک آن روی سایت فروشگاه‌‌‌های اینترنتی وجود دارد، شکایت خود را مطرح کنند. معاون وزارت صمت تصریح کرد: مردم به فروشگاه‌‌‌های اینترنتی اعتماد کرده‌اند، بنابراین، این فروشگاه‌‌‌ها نیز در شرایطی که تورم وجود دارد باید در راستای ایجاد آرامش برای مردم عمل کنند و اعتماد مردم را دچار خدشه نکنند که البته قاطبه موارد همین است؛ ولی استثنائاتی وجود دارد که باید اصلاح شود.

منبع دنیای اقتصاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.