میزان رشد پرداخت وام قرض‌الحسنه ازدواج توسط بانک سینا نسبت به سال قبل

پرداخت وام قرض‌الحسنه ازدواج به متقاضیان در بانک سینا تا پایان دی‌ماه سال جاری از رشد 200 درصدی نسبت به سال قبل برخوردار شده است.

این بانک همراستا با نظام بانکی در حمایت از بخش‌‌های مختلف جامعه و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی تا پایان دی‌ماه سال جاری تعداد چهار هزار و 182 فقره وام قرض‌الحسنه ازدواج به ارزش بیش از پنج هزار و 750 میلیارد ریال پرداخت کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل، رشد 200 درصدی را تجربه کرده است.

این بانک همچنین علاوه بر پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه در زمینه‌های مختلف اقتصاد، به منظور حمایت ازمستاجران تا پایان دی‌ماه سال جاری شش هزار و 995 فقره وام به ارزشی بالغ بر سه هزار و 950 میلیارد ریال به صورت ودیعه مسکن به افراد فاقد مسکن پرداخت کرد.

پرداخت وام‌های تکلیفی و قرض‌الحسنه بانک سینا برای رفع مشکلات خانواده‌ها و بهبود وضعیت معیشت آنها همچنان ادامه داشته و برای تحقق اهداف مورد نظر، این بانک تا پایان دی‌ماه سال جاری در مجموع با پرداخت بیش از 17 هزار و صد و سی‌ویک فقره تسهیلات تکلیفی به ارزش بالغ بر 13 هزار و سیصدو هشتاد میلیارد ریال از اقشار مختلف مردم در زمینه‌های ازدواج، فرزندآوری، تسهیلات قرض‌الحسنه کمیته امداد و سازمان بهزیستی حمایت کرده است.

منبع بانک سینا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.