امکان خرید اعتباری و تسهیلات بدون ضامن و کارمزد برای بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی

با توجه به اقدامات ویژه‌ی بانک رفاه کارگران با همکاری شرکت تارا، به منظور رفاه و سهولت در امور معیشتی مستمری‌ بگیران و بازنشستگان که پرداخت حقوقشان در بانک رفاه می‌باشد، امکان خرید اعتباری فراهم شده است.

براساس این گزارش، بانک رفاه کارگران طی انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با شرکت توسعه تجارت و فناوری تارا، امکان تخصیص اعتبار را بدون ضمانت و وثیقه در بستر اپلیکیشن تارا، به‌ وجود آورده‌ است.

امکان خرید اعتباری و تسهیلات بدون ضامن و کارمزد برای بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی

بازنشستگان و مستمری بگیران محترم با ورود به نشانی beta.refah-bank.ir و ثبت اطلاعات رفاه‌کارت خود که رمزپویای آن فعال است، می‌توانند ثبت‌نام اولیه خود را تکمیل و سپس به صفحه‌ی اعتبارسنجی هدایت شده تا حداکثر توان بازپرداختشان را مشاهده کنند. نکته مهم این که باید طرح کیف پول الماس را برای این منظور انتخاب کنند.

پس از آن با نصب اپلیکیشن تارا به نشانی tara360.ir می‌توانند کیف پول الماس و مبلغ اعتبار تخصیصی خود را ببینند.

این گزارش می افزاید که مزایای استفاده از طرح کیف پول الماس به شرح زیر است:

–       بدون ضامن و وثیقه

–       بازپرداخت دوماهه بصورت خودکار

–       بازپرداخت بدون کارمزد

–       بدون نیاز به ثبت‌نام حضوری

–       بدون نیاز به کارت فیزیکی

–       قابلیت استفاده از شبکه‌ی وسیعی از فروشگاه‌های حضوری و آنلاین (از جمله فروشگاه‌های افق کوروش)

بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی می توانند از طریق بخش پذیرندگان به بیش از ۴۵۰۰ نقطه‌ی فروشگاهی و خدماتی طرف‌ قرارداد با تارا، هم حضوری(سراسر کشور) و هم برخط (آنلاین) از جمله فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، هایپرفامیلی، گندم طلایی، اُکالا و … دسترسی داشته باشند و به‌صورت اعتباری از آن‌ها خرید کنند.

این گزارش می افزاید که بازپرداخت این اعتبار و تسهیلات، بدون هیچ‌گونه کارمزد می‌باشد و طی دو ماه، از محل پرداخت حقوق بازنشستگان و مستمری­بگیران محترم، کسر خواهد شد.

علاقه‌مندان به استفاده از این تسهیلات می‌توانند از طریق سایت تارا به نشانی tara360.ir یا کافه‌بازار، اپلیکیشن تارا را نصب و اعتبار خود را خرج کنند.

ضمناً بازنشستگان و مستمری­بگیران می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکل و یا داشتن سوال با مراجعه به نشانی https://tara360.ir/refah و یا با پشتیبانی ۲۴ ساعته‌ی تارا با شماره‌های ۱۵۷۳ یا ۸۸۲۰۰۰۴۵ (۰۲۱) تماس حاصل کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.