سه ارز دیجیتال پرطرفدار در آبان‌تتر لیست شدند

ارز دیجیتال پرطرفدار ترا کلاسیک LUNC و ارزهای WBTC و BSV در آبان‌تتر لیست شدند.

یکی از دغدغه‌های دائمی صرافی ارز دیجیتال آبان‌تتر این است که نیازهای کاربران را در راستای معامله هرچه سریع و ساده‌تر دارایی‌های دیجیتال مدنظرشان برآورده کند. در این راستا، ارز دیجیتال پرطرفدار ترا کلاسیک (LUNC) و ارزهای رپد بیت‌کوین (WBTC) و بیت‌کوین اس‌وی (BSV) به تازگی به آبان‌تتر اضافه شدند و کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت این صرافی، پس از تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت خود در کمتر از ۳۰ دقیقه، به خرید و فروش این ارزهای دیجیتال بپردازند.

ارز دیجیتال ترا کلاسیک (LUNC)

بحران ارز دیجیتال لونا در سال 2022 در نهایت به ایجاد یک شبکه ترا (Terra) جدید منجر شد و شبکه قدیمی آن به “ترا کلاسیک” تغییر نام داد. ارز دیجیتال ترا کلاسیک که با علامت اختصاری LUNC نشان داده می‌شود، توکن بومی شبکه ترا کلاسیک است.

شبکه ترا کلاسیک در 28 می 2022 راه اندازی شد و توکن LUNC نیز در همان تاریخ معرفی شد. توکن ترا کلاسیک در حال حاضر جایگاه 52 بازار جهانی ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

جامعه لونا قصد توکن سوکن‌سوزی گسترده‌ای را در سال 2023 دارد. به طور مثال، در ژانویه 2023، طی دو هفته، جامعه لونا نزدیک به 28 میلیون توکن LUNC را سوزانده است و قصد دارد به این روند ادامه دهد. پروژه توکن سوزی LUNC می‌توان در رشد قیمت این ارز دیجیتال موثر بوده و آن را به گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری تبدیل کند. در حال حاضر، کاربران آبان‌تتر می‌توانند از طریق سایت این صرافی به خرید و فروش LUNC بپردازند.

ارز دیجیتال رپد بیت کوین (WBTC)

ارز دیجیتال رپد بیت‌کوین (Wrapped Bitcoin) که با علامت اختصاری WBTC نشان داده می‌شود، نشان دهنده بیت‌کوین بر بستر بلاک‌چین اتریوم است. پیاده‌سازی بیت‌کوین بر روی بلاک‌چین اتریوم این امکان را به کاربران می‌دهد که در عین تعامل با بیت‌کوین، از مزایای برنامه‌های مالی غیرمتمرکز شبکه اتریوم، مانند وام دادن، وام گرفتن و ترید کردن نیز استفاده کنند.

ارز دیجیتال رپد بیت‌کوین (WBTC) که در حال حاضر رتبه 19 بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است، بیش از 170 هزار سکه در حال گردش دارد و از حداکثر میزان عرضه آن نیز اطلاعی در دست نیست. ارز دیجیتال رپد بیت کوین (WBTC) یکی از جدیدترین ارزهایی است که به لیست صرافی آبان‌تتر اضافه شده و امکان خرید و فروش WBTC نیز در دسترس کاربران محترم قرار گرفته است.

ارز دیجیتال بیت‌کوین اس‌وی (BSV)

ارز دیجیتال بیت‌کوین ساتوشی‌ویژن که به اختصار بیت‌کوین اس‌وی (BSV) نامیده می‌شود در واقع یک هارد فورک از بیت‌کوین‌کش است که در سال 2018 راه اندازی شد. شبکه بیت‌کوین اس‌وی، مانند شبکه‌های بیت‌کوین (BTC) و بیت‌کوین‌کش (BCH)، یک شبکه پرداخت همتا به همتا و کاملا غیرمتمرکز است که از الگوی اثبات کار استفاده می‌کند.

ترکیب الگوی PoW و غیرمتمرکزبودن در بیت کوین اس‌وی (BSV) باعث شده این شبکه از امنیت بالایی برخوردار باشد. توکن بومی این شبکه (BSV) در حال حاضر رتبه 59 بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

BSV ارزی است که توانست در مدت کوتاه پیشرفت چشمگیری داشته باشد و به همین دلیل، به محبوبیت زیادی در بین کاربران ارز دیجیتال دست یافت. در حال حاضر توکن BSV در لیست صرافی آبان‌تتر قرار گرفته و کاربران می‌توانند به سادگی و با امنیت بالا به خرید و فروش BSV در این صرافی بپردازند.

خرید و فروش در آبان‌تتر

علاوه بر بیش از 300 ارزی که در لیست صرافی آبان‌تتر در دسترس کاربران قرار دارند، برای خرید و فروش هر یک از ارزهای WBTC، LUNC و BSV نیز می‌توانید با مراجعه به سایت صرافی آبان‌تتر و تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت خود در کمتر از 30 دقیقه، هر تعداد از ارزهای موردنظر خود را که می‌خواهید بخرید یا بفروشید؛ تیم صرافی آبان‌تتر با پشتیبانی 24 ساعته در خدمت شماست.

منبع آبان‌تتر
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.