ارائه خدمات بیمه شخص ثالث به مشتریان بازنشسته «آی بی شاپ»

شرکت آی بی شاپ در راستای تکمیل زنجیره خدمات مالی به سرمایه گذاران ، طرح فروش اقساطی بیمه شخص ثالث به بازنشستگان را آغاز کرد.

کارگزاری رسمی آسان بیمه ایرانیان به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه تأمین سرمایه تمدن و ارائه دهنده ی خدمات بیمه جهت تکمیل سبد محصولات مالی و تأمین کننده پوشش های بیمه ای برای مشتریان آی بی شاپ طرح های مختلفی را در دست اجرا دارد.

در گام نخست با توجه به لزوم ایجاد تسهیلات برای بازنشستگان که بخش عمده ای از مشتریان آی بی شاپ را تشکیل می دهند، طرح تمدید بیمه نامه های شخص ثالث برای بازنشستگان و منتسبین این افراد شامل اعضای خانواده به صورت اقساط بلندمدت آغاز شد .

در این طرح اعضای صندوق بازنشستگی کشوری به صورت اقساط 11 ماهه و بدون پیش پرداخت و اعضای کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی به صورت اقساط 8 ماهه و ده درصد از حق بیمه به عنوان پیش پرداخت می توانند با مراجعه به هر یک از شعب آی بی شاپ و یا به صورت غیرحضوری از طریق ثبت اطلاعات در وبسایت آی بی شاپ از تسهیلات این طرح بهره مند شوند.

همچنین ارائه محصولات بیمه ای مبتنی بر تأمین پوشش های عمر و تقویت بازدهی سرمایه گذاری و افزایش سود ناشی از ارائه محصولات جدید و تلفیقی در گروه بیمه های زندگی به عنوان محصول مکمل در دستور کار شرکت کارگزاری رسمی آسان بیمه ایرانیان قرار دارد و ارایه این خدمات از طریق شعب و وبسایت آی بی شاپ در آینده ی نزدیک امکان پذیر خواهد بود.

از این پس مشتریان آی بی شاپ که جزو بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی می باشند می توانند با مراجعه حضوری به شعب آی بی شاپ و یا به صورت غیر حضوری از طریق شرکت کارگزاری آسان بیمه ایرانیان – واحد بیمه آی بی شاپ – اقدام به تهیه بیمه نامه شخص ثالث نمایند.

 

منبع تامین سرمایه تمدن
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.