پرداخت ارز مسافرتی‌ از طریق خودپردازهای ارزی فرودگاه

مدیر پروژه مرکز مبادله طلا و ارز گفت: در این مرکز بابت ارز مسافرتی مبلغ 500 دلار به ازای هر نفر تخصیص داده می‌شود، این مبلغ در فرودگاه به متقاضی از طریق خودپردازهای ارزی و باجه‌های تعیین شده پشت گیت‌ها، پرداخت می‌شود.

امیر هامونی، در گفت‌وگو با فارس ضمن تکذیب خبر حذف ارز 28500 تومانی اظهار داشت: ارز 28500 تومانی حذف نشده است بلکه برای مقاصد کالاهای اساسی، دارو و تجهیزات پزشکی تخصیص داده می‌شود.

مدیر پروژه مرکز مبادله ارز و طلا با اشاره به مقاصد ارز خدماتی گفت: ارز خدماتی در مرکز مبادله طلا و ارز در 60 سرفصل از جمله ارز مسافرتی پس از گیت فرودگاه تخصیص داده می‌شود.

وی افزود: ارز خدماتی برای مقصدهایی نظیر ارز مسافری، ارز دانشجویی، ارز فرصت مطالعاتی اساتید دانشگاه، ارز بیماران، ارز شرکت‌های حمل نقل هوایی، دریایی و زمینی و سرفصل‌های دیگر پرداخت می‌شود.

هامونی در بیان حذف ارز سهمیه‌ای 5000 یوروی و معادل آن گفت: ارز سهمیه‌ای با راه‌اندازی مرکز مبادله طلا و ارز حذف شده است.

این مقام مسئول گفت: برای ارز مسافری مبلغ 500 دلار به ازای هر نفر تخصیص داده می‌شود و این مبلغ پشت گیت فرودگاه به متقاضی از طریق خودپردازهای ارزی و باجه‌های تعیین شده پشت گیت‌ها (بانک ملی) پرداخت می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.