خرید AGIX و QOM از آبان‌تتر

ارزهای دیجیتال سینگولاریتی نت (AGIX) و شیبا پردیتور (QOM) به تازگی به لیست صرافی آبان‌تتر اضافه شده‌اند.

ارزهای دیجیتال سینگولاریتی نت (AGIX) و شیبا پردیتور (QOM) به تازگی به لیست صرافی آبان‌تتر اضافه شده‌اند و کاربران می‌توانند با تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت خود، به خرید و فروش این ارزهای دیجیتال محبوب بپردازند.

ارز دیجیتال سینگولاریتی نت (AGIX)

پلتفرم سینگولاریتی نت (SingularityNET) یک شبکه متن باز و غیرمتمرکز در حوزه بلاک چین است که سعی دارد خدمات هوش مصنوعی متفاوتی را ارائه دهد. این پلتفرم به توسعه دهندگان این امکان را می‌دهد که برنامه‌های مختلفی را در حوزه هوش مصنوعی ایجاد کنند و با سایر کاربران به اشتراک بگذارند. این پلتفرم بر بستر بلاک چین کاردانو ساخته شده و در حال حاضر شامل 13 پروتکل است.

اکوسیستم سینگولارینی نت از یک زبان برنامه نویسی جدید به نام MeTTa استفاده می‌کند.

توکن بومی پلتفرم سینگولاریتی نت (SingularityNET) با علامت اختصاری AGIX شناخته می‌شود. این توکن به کاربرانش اجازه می‌دهد در توسعه و بروزرسانی‌های شبکه ایفای نقش کنند.

توکن AGIX اولین بار در سپتامبر 2017 عرضه شد و طی عرضه اولیه توانست بیش از 33 میلیون دلار سرمایه جذب کند. میزان کل عرضه این توکن، دو میلیارد واحد خواهد بود. توکن AGIX در حال حاضر در رتبه 84 بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و ارزشی در حدود 0.4 دلار دارد.

از آن جهت که پلتفرم سینگولاریتی نت در جهت ادغام هوش مصنوعی و بلاک چین فعالیت می‌کند که هر دو حوزه‌هایی در حال پیشرفت و بسیار پرمخاطب هستند، ارز دیجیتال  AGIX نیز در جایگاه بسیار برجسته‌ای در بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته و بسیاری از کارشناسان، آینده روشنی برای آن متصور می‌شوند.

این ارز دیجیتال به تازگی در صرافی آبان‌تتر لیست شده است و کاربران محترم می‌توانند با مراجعه سایت صرافی آبان‌تتر به خرید و فروش AGIX بپرازند.

ارز دیجیتال شیبا پردیتور (QOM)

شیبا پردیتور (Shiba Predator) پروژه‌ای است که اولین بار در مارس 2022 به بازار ارزهای دیجیتال معرفی شد. این پروژه که به عنوان رقیبی برای Shiba Inu و Dogecoin شناخته می‌شد، هدف خود را توزیع مجدد منابع مالی در میم‌کوین‌ها اعلام کرد و از همان آغاز با استقبال از سمت کاربران مواجه شد.

پروژه شیبا پردیتور از زمان آغاز به کار خود توانسته است با راه اندازی کمپین‌های متنوع، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند و در راه اشاعه این آگاهی قدم بردارد که میم‌کوین‌ها، پتانسیل‌های خاصی دارند و با توسعه بازار رمزارزها، می‌توانند بسیار سودآور باشند.

توکن بومی پروژه شیبا پردیتور که با علامت اختصاری QOM نشان داده می‌شود در حال حاضر در رتبه 378 بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و در روزهای اخیر، رشد قابل توجهی را به ثبت رسانده است. توکن QOM در حال حاضر به لیست صرافی آبان‌تتر اضافه شده است و کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت این صرافی، به خرید و فروش QOM بپردازند.

خرید AGIX و QOM از آبان‌تتر

یکی از اهداف اصلی تیم صرافی آبان‌تتر این است که ارزهای موردعلاقه و موردنیاز کاربران را در اسرع وقت به لیست خود اضافه کرده و فرصت معامله امن و آسان آنها را برای کاربران خود فراهم کند. در همین راستا، ارزهای دیجیتال AGIX و QOM به تازگی در این صرافی لیست شده‌اند.

مخاطبان محترم صرافی آبان‌تتر می‌توانند با تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت خود در کمتر از 30 دقیقه، به معامله ارزهای دیجیتال محبوب خود، از جمله ارزهای پرطرف‌دار AGIX و QOM بپردازند. تیم پشتیبانی 24 ساعته آبان‌تتر نیز به منظور پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی کاربران در دسترس خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.