همکاری شرکت حمل و نقل ریلی رجا و شرکت ارتباط فردا

با هدف افزایش رفاه حال مسافران و سهولت کار رؤسای قطار برای کنترل بلیت، صدور آنی بلیت ...، شرکت حمل‌و نقل ریلی رجا با شرکت ارتباط فردا و بانک آینده، همکاری می‌کند.

طی مراسمی که صبح روز دوشنبه 21 فروردین 1402 در ساختمان مرکزی بانک آینده برگزار شد، اعضاء هیئت‌مدیره، معاونان و مدیران ارشد شرکت رجا، بانک آینده و شرکت ارتباط فردا، همکاری در زمینه ایجاد سامانه‌ها و زیرساخت‌های مورد نیاز روسای قطار برای کنترل و صدور آنی بلیت، مدیریت بازگشت وجه و همچنین تخصیص سخت‌افزار و نرم‌افزار اختصاصی، آغاز شد.

هم‌اکنون درگاه پرداخت اینترنتی بانک آینده و سامانه بازگشت وجه بلیت قطار در شرکت رجا در حال اجراست و مسافرانی که اقدام به خرید بلیت کرده و نیاز به استرداد بلیط و بازگشت وجه را داشته باشند، به راحتی و از طریق این سامانه و به پشتوانه سامانه جامع استرداد وجه ارتباط فردا، مبلغ پرداختی خود را به صورت آنی، دریافت می‌کنند.
همچنین دستگاه‌های کارتخوان مجهز به نرم‌افزار اندروید با نرم افزار اختصاصی که توسط ارتباط فردا توسعه پیدا کرده است، در اختیار روسای قطارهای شرکت رجا قرار دارد که قابلیت صدور آنی بلیت در تمامی ایستگاه‌ها و همچنین کنترل بلیت‌های خریداری‌شده در آن وجود داشته و در حال استفاده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.