تقسیم سود 120 ریالی برای هر سهم رتاپ

بر اساس تصمیم مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (رتاپ)، این شرکت به ازای هر سهم، 120 ریال سود توزیع کرد.

مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت صبح امروز با حضور 85.31 درصد از سهامداران، در سالن آمفی‌تئاتر ادارات مرکزی بانک پارسیان، برگزار شد.

در این مجمع که به ریاست حمید توفیقی برگزار شد، پس از استماع گزارش بازرس قانونی و گزارش عملکرد مجید هادی مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، صورت‌های مالی منتهی به 29 اسفند 1401 رتاپ، با رای اکثریت سهامداران حاضر به تصویب رسید.

در این مجمع، 1،080،000 میلیون ریال سود، میان سهامداران تقسیم شد که معادل 49 درصد سود خالص شرکت در سال 1401 بود و به این ترتیب به هر سهم 120 ریال سود تعلق گرفت.

شرکت گروه داده‌پردازی بانک پارسیان، بانک پارسیان، بانک تجارت، شرکت تجارت الکترونیک کیش و شرکت تأمین خدمات سیستم‌های کاربردی پارسیان نیز با رای اکثریت سهامداران حاضر، به عنوان اعضای حقوقی هیات مدیره انتخاب شدند.

همچنین موسسه بهراد مشار، به عنوان حسابرس و بازرس قانونی اصلی، شرکت رایمند و همکاران، به عنوان حسابرس و بازرس قانونی علی البدل و روزنامه اطلاعات نیز به عنوان روزنامه کثیرالانتشار رسمی رتاپ، انتخاب شدند.

منبع روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.