دختر گیمر حساب والدینش را خالی کرد

یک دختر 13 ساله در چین امسال حدود 64 هزار دلار از پول والدینش را برای بازی‌های موبایلی خرج و حساب پس انداز پدر و مادرش را بدون اطلاع آنها خالی کرد.

به نقل از اینسایدر، « گونگ ییوانگ» پس از تماس مدرسه دخترش مبنی بر نگرانی در مورد اعتیاد به بازی‌های پولی متوجه ولخرجی او در بازی ها شد.

گونگ وقتی حساب بانکی خود را بررسی کرد، متوجه شد که تنها هفت سنت موجودی در آن باقی مانده است. او متوجه شد که دخترش از ژانویه(دی-بهمن) تا می(اردیبهشت-خرداد) حدود 16هزار و800 دلار برای خرید حساب‌های بازی و تقریباً 30هزار دلار برای خریدهای درون بازی هزینه کرده است. این دختر همچنین به حداقل 10 همکلاسی خود که می خواستند محصولات بازی را برای خود بخرند، پول انتقال داد که اینکار مجموع هزینه چند ماهه کودک را به حدود 64هزار دلار رساند.

دختر گونگ اظهار کرده یکبار که مادرش رمز حساب را در اختیار او قرار داده این سوء استفاده را مرتکب شده است. بنابر اظهارات این دختر همکلاسی هایش هم از او سوء استفاده کرده و با تهدید اینکه او را لو می دهند مجبورش کردند از پول های مادرش به آن ها هم بدهد. او همچنین سوابق چت و تراکنش را حذف کرده بود تا پرداخت‌ها از والدینش پنهان بماند.

گونگ گفت که برای درخواست بازپرداخت با چندین پلتفرم پرداخت تماس گرفت، اما هنوز نتوانسته زیان خود را با مبلغ کامل جبران کند.

اعتیاد به بازی در میان جوانان در چین به حدی است که این کشور محدودیت های اینترنتی را برای نوجوانان و کودکان اعمال کرده است. نوجوانان در این کشور قرار نیست بیش از سه ساعت در هفته بازی های ویدئویی انجام دهند، هدفی که دولت چین گفته به طور پیوسته در حال پیشرفت است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.