شرکت «پارسا» موفق به دریافت گواهینامه صلاحیت خدمات انفورماتیکی شد

شرکت پردازش الکترونیک راشد سامانه (پارسا) گواهینامه صلاحیت خدمات انفورماتیکی (فناوری اطلاعات) دریافت کرد و عضو اتحادیه سراسری شرکت‌های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌های ایمنی شد.

به نقل از روابط‌عمومی شرکت پارسا، این گواهینامه در زمینه‌های آموزش و پژوهش، امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات، تولید و ارائه دستگاه‌های جانبی، تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش مشتری، خدمات پشتیبانی، سیستم‌های ویژه، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات معتبر است.

پارسا این گواهینامه را با توجه به احراز شرایط لازم و تایید صلاحیت در سامانه جامع تشخیص صلاحیت عوامل نظام فنی اجرایی، دریافت کرده است.

شرکت پردازش الکترونیک راشد سامانه (پارسا) تابستان ۱۳۸۷ تأسیس شد و فعالیت خود را با محوریت خدمات‌ بانکی آغاز کرد.

سرمایه‌گذار پارسا و مؤسس آن، شرکت فناپ وابسته به گروه مالی پاسارگاد است که یکی از بزرگترین بنگاه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در ایران به‌شمار می‌رود.

پارسا که فعالیت خود را در زمینه‌های «مدیریت حمل‌ونقل وجوه نقد و اموال گران‌بها» و «توسعه مستقل شبکه دستگاه‌های خودپرداز بانکی (خارج از شعب)» آغاز کرد، اکنون با گسترش زمینه فعالیت خود آماده ارائه خدمات انفورماتیک و حفاظت الکترونیک است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.