فرصت همکاری با بانک ملت با چالش بزرگ هوش مصنوعی

مرکز نوآوری بهسازان فردا به‌منظور شناسایی و حمایت از ایده‌های نوآورانه و خلاقانه، چالش هوش مصنوعی برگزار می‌کند.

رئیس مرکز نوآوری بهسازان فردا با اعلام این خبر گفت: «ما در الکامپ بیست و ششم، یک چالش هوش مصنوعی را به‌نام «مسابقه تشخیص مقصود کاربران» کلید زده‌ایم که در پلتفرم مسابقات هوش مصنوعی روبواپیکس میزبانی می شود و صورت مسئله این است که شرکت‌کنندگان برای حل چالش طراحی و توسعه در یک موضوع مرتبط با هوش مصنوعی در چالش جذاب ما شرکت می‌کنند.»

متولیان با بیان اینکه هوش مصنوعی یکی از جریان‌های اصلی فناوری است، اظهار کرد: «هلدینگ بهسازان ملت و مرکز نوآوری پل‌وینو جریان‌‌ها و مگاترندهای حوزه نوآوری مثل هوش مصنوعی را با جدیت دنبال می‌کند؛ چراکه هوش مصنوعی به‌خصوص در بخش مالی و بانکی بسیار اثرگذار است. ما به‌منظور ظرفیت‌سازی برای توسعه محصولات و ارائه خدمات جدید، اقدامات زیادی ازجمله سرمایه‌گذاری و جذب استارتاپ‌ها و… انجام می‌دهیم.»

متولیان هدف از برگزاری مسابقه تشخیص مقصود کاربران را کشف و شناسایی شبکه و توانمندی‌ها و ظرفیت‌ها برای تیم‌سازی در حوزه هوش مصنوعی دانست و گفت: «علاقه‌مندان به هوش مصنوعی اعم از دانشجویان، توسعه‌دهندگان و … که مایل به محک زدن توانمندی‌های خود و کار کردن با مجموعه‌ بزرگ بانک ملت هستند، یا می‌خواهند تیم‌های استارتاپی‌شان را وارد حوزه هوش مصنوعی کنند، می‌توانند در این چالش شرکت کنند.»

رییس مرکز نوآوری بهسازان فردا با بیان اینکه هیچ محدودیت مکانی برای حضور در چالش هوش مصنوعی وجود ندارد، افزود:‌ «هر کسی از هر جای کشور می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند.»

این چالش در دو مرحله به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد. در مرحله نخست، شرکت‌کنندگان می‌بایست کدها و جواب نهایی را ارسال نمایند تا بر اساس معیارهای فنی معرفی شده، به صورت خودکار در پلتفرم روبواپیکس ارزیابی شود. تیم‌های برتر مرحله اول، شانس حضور در مرحله دوم چالش را دارند تا کدهای ارسالی براساس معیارهای بهینگی زمانی و بهینگی منابع مورد سنجش قرار گیرند. برندگان نهایی مسابقه براساس نتایج مرحله دوم تعیین می‌شوند و در پایان، از سه تیم برتر مسابقه با اهدای جوایز نقدی قدردانی می‌شود.

گفتنی است برگزیدگان این مسابقه علاوه بر دریافت جوایز نقدی، فرصت همکاری در پروژه‌های هوش مصنوعی بانک ملت را هم خواهند داشت.

علاقه‌مندان برای اطلاع از شرایط، ضوابط و جزئیات مسابقه و شرکت در آن به پیوند زیر مراجعه کنند:

https://RoboEpics.com/c/BehsazanFardaAIChallenge2023  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.