پیمان قربانی، رئیس پژوهشکده پولی و بانکی شد

پیمان قربانی با حکم رئیس کل بانک مرکزی، رئیس پژوهشکده پولی و بانکی شد.
قائم‌مقام بانک مرکزی و سرپرست پیشین پژوهشکده پولی و بانکی روز دوشنبه ۵تیر در مراسم معارفه رئیس جدید پژوهشکده پولی و بانکی، در سخنانی ضمن تبریک به دکتر قربانی اظهار کرد: در دوره جدید تلاش شد پژوهشکده با اقدامات و پژوهش‌‌‌های کاربردی بتواند بازویی قوی برای بانک مرکزی شود که در این امر تاحد قابل قبولی موفق بوده است.
اصغر ابوالحسنی افزود: گزارش‌‌‌های سیاستی و پژوهش‌‌‌های کاربردی نظیر موضوع تثبیت ارزی، اضافه‌برداشت‌‌‌ها و موضوع اصلاح واحد پول کشور از جمله آنهاست.
قائم‌مقام بانک مرکزی تاکید کرد: همکاران و اعضای هیات علمی پژوهشکده پولی و بانکی در تحقیقات و پژوهش‌های خود مطابق نیازهای بانک مرکزی حرکت می‌کنند و امیدواریم این رویه قوام و دوام داشته باشد و پژوهشکده بهتر از قبل به راه خود ادامه دهد.  وی همچنین بر افزایش اعضای هیات علمی پژوهشکده تاکید کرد و گفت: باید در خصوص جذب نخبگان و شاگردان ممتاز دانشگاه‌ها برنامه‌ریزی و اقدام لازم صورت گیرد.

 

پیمان قربانی، رئیس جدید پژوهشکده پولی و بانکی، نیز در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از محمدرضا فرزین، رئیس کل بانک مرکزی به جهت اعتماد به ایشان و همچنین تشکر از زحمات ابوالحسنی، سرپرست پیشین پژوهشکده گقت: با کمک همکاران پژوهشی و حمایت‌های بانک مرکزی تلاش خواهیم کرد تا کمک کار قوی برای سیستم بانکی کشور و بانک مرکزی باشیم. وی ابراز امیدواری کرد که پژوهشکده بتواند با پژوهش‌های کاربردی و تحقیقات خود همواره مکمل رفع نیازهای بانک مرکزی و سیستم بانکی کشور باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.