سرویس دریافت وام با وثیقه‌گذاری دارایی ارز دیجیتال در بیت‌پین

بیت‌لون، سرویس جدید بیت‌پین (Bitpin) با همکاری مجموعه ونسی (Vency) برای دریافت وام با ضمانت دارایی ارز دیجیتال است.

بیت‌لون، سرویس وام‌‌دهی «بیت‌پین» با همکاری «ونسی» است که با وثیقه گذاشتن دارایی‌های دیجیتال مثل بیت‌کوین و اتریوم، امکان دریافت وام را تا سقف ۴۰ میلیون تومان به صورت آنلاین فراهم می‌کند.

بیت‌پین، اولین پلتفرم معاملاتی وام‌دهی با کریپتو در ایران

بیت‌پین، به تازگی و با همکاری شرکت ونسی از سرویسی جدید به نام بیت‌لون (BitLoan) رونمایی کرده است که با استفاده از آن، کاربران این پلتفرم می‌توانند با وثیقه گذاشتن ارزهای دیجیتال خود، به صورت آنلاین برای  دریافت وام با ارز دیجیتال اقدام کنند.

ونسی به عنوان یک پلتفرم مبتنی بر قرض‌دهی و با هدف تسهیل فرایندهای سنتی ضمانت خلق شده است.

دریافت وام با وثیقه کریپتویی در حوزه‌ی دیفای (امور مالی غیرمتمرکز) از کاربردهای فناوری بلاک‌‌چین است و با توسعه هر چه‌ بیشتر این فناوری، استفاده از آن بین کاربران فعال در این حوزه افزایش پیدا می‌کند.

از مزایای دریافت وام با دارایی‌های دیجیتال از بیت‌پین می‌توان به امنیت بالا، نرخ پایین بهره، انتخاب ارز دیجیتال دلخواه برای توثیق وام و سرعت بالای فرایند ثبت درخواست و دریافت اشاره کرد.

سرویس بیت‌لون، دریافت وام با ارز دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال بیت‌پین با فراهم آوردن زیرساخت‌های امنیتی قدرتمند، همواره برای ارائه خدمات نوین در حوزه بلاک‌چین و به‌خصوص، دیفای، تلاش می‌کند و در همین راستا، به‌تازگی از قابلیتی به نام بیت‌لون برای دریافت وام رونمایی کرده است.

بیت‌لون، سرویس وام دهی ارز دیجیتال بیت‌پین است که امکان دریافت وام کریپتویی در ازای وثیقه گذاشتن چند ارز دیجیتال، تا سقف ۴۰ میلیون تومان را به صورت کاملا آنلاین، برای کاربران این پلتفرم فراهم می‌کند.

وثیقه‌گذاری دارایی ارز دیجیتال

دارایی‌های دیجیتال درخواست‌دهندگان وام به عنوان ضمانت در بیت‌پین نگهداری و تامین مالی این سرویس توسط پلتفرم ونسی انجام می‌شود. پلتفرم ونسی با همکاری بانک‌های بزرگ و صندوق‌های معتبر تامین مالی کشور، بستر لازم برای وثیقه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال و ایجاد تسهیلات مالی برای کاربران را فراهم کرده است.

ارزهای دیجیتالی که می‌توانید با استفاده از آن‌ها، در پلتفرم بیت پین، وام آنی دریافت کنید، در حال حاضر عبارت‌اند از:

  • بیت کوین (BTC)
  • اتریوم (ETH)
  • تتر (USDT)
  • یو اس دی کوین (USDC)
  • بی یو اس دی (BUSD)
  • دای (DAI)

تعداد رمزارزهایی که امکان استفاده برای وثیقه‌گذاری و دریافت وام را دارند، در آینده بیشتر خواهد شد.

بیت‌پین و خدمات جدید و به‌ روز پس از ری‌برند

سرویس بیت‌لون یکی از خدمات جدید پلتفرم معاملاتی فروش و و خرید ارز دیجیتال بیت‌پین با همکاری ونسی است که پس از بازآفرینی برند بیت‌پین در بهار امسال، رونمایی شده است. با توجه به برنامه‌های این پلتفرم برای سهولت استفاده و دسترسی به خدمات به‌‌روز، مطمئنا تا پایان سال شاهد خدمات و ابزارهای حرفه‌ای و جذاب متنوع دیگری از این پلتفرم برای استفاده کاربران ایرانی خواهیم بود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.