دفتر داتین در اصفهان به‌صورت رسمی آغاز به کار کرد

داتین در راستای توسعه هم‌جانبه خود، همکاری با نیروهای متخصص و افزایش دسترسی‌ برابر به منابع و فرصت‌های شغلی در حوزه فناوری، دفتر جدید خود را در اصفهان افتتاح کرد.

داتین در اقدامی تازه و بعد از تاسیس دفتر خود در مشهد، دفتری را در اصفهان تجهیز کرده و در نظر دارد این توسعه را براساس پتانسیل موجود در شهرهای مختلف کشور ادامه دهد.

محمد نژادصداقت، مدیرعامل داتین با بیان اینکه فراگیری در جمعیت یک سازمان، اساس رشد و پویایی است، گفت: «ما در داتین خود را متعهد می‌دانیم که موانع شغلی را تا جای ممکن از بین ببریم و شرایطی را فراهم کنیم تا افراد از مناطق مختلف با دیدگاه‌های متفاوت بتوانند به داتین بپیوندد و در کنار یکدیگر همکاری‌های بهتری را با هدف انجام کارهای بزرگتر برای مشتریان‌مان رقم بزنیم.»

عبور از محدودیت‌های جغرافیایی و تمرکززدایی از پایتخت، از اهداف داتین در سال‌های اخیر بوده تا با فراهم کردن این شرایط، فرصت‌های یادگیری، نگرش‌های گوناگون و توسعه‌های آتی در آن تقویت شود. در این راستا، داتین از چند سال پیش، جذب همکار از سراسر کشور را آغاز کرد و با عبور از محدودیت‌های جغرافیایی، همه متخصصان نرم‌افزار را از تمام ایران گرد هم جمع کرده است.

در این دفتر بیست نفر از همکاران داتین از تیم‌های توسعه محصول در آن مشغول به فعالیت هستند و بر اساس نیازهای توسعه‌ای داتین، جذب همکار در اصفهان پیش‌برده می‌شود. در آگهی‌های شغلی داتین از این پس نام اصفهان نیز به‌عنوان یکی از دفاتر فعال داتین ثبت می‌شود.

مراسم افتتاحیه این دفتر با حضور مدیران و همکاران داتین روز چهارشنبه ۲۱ام تیرماه در فضای کار اشتراکی آبی سفید برگزار شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.