نماد معاملاتی فن‌افزار توسن تکنو در راه بورس

اولین جلسه معارفه مربوط به سهام شرکت توسعه فن‌افزار توسن با نشان تجاری «توسن‌تکنو» و نماد معاملاتی «فن‌افزار» امروز ۳۱ تیر ماه ۱۴۰۲ در ساختمان فرابورس ایران برگزار شد.

اولین جلسه از فرآیند معارفه سهام شرکت توسن‌تکنو صبح روز شنبه ۳۱ تیر ماه ۱۴۰۲ با حضور نمایندگان این شرکت، نماینده شرکت ارزش‌گذار، نمایندگان فرابورس و همچنین خبرنگاران برگزار شد. در این جلسه، ولی‌الله فاطمی اردکانی، بنیان‌گذار گروه توسن، محمد مظاهری، مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره توسن‌تکنو و اصغر اکبرزاده، معاون مالی و پشتیبانی اداری، به‌عنوان نمایندگان شرکت توسن‌تکنو به معرفی این شرکت پرداختند.

محمد مظاهری، مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره شرکت توسعه فن‌افزار توسن صحبت‌های خود را با توضیح در خصوص سابقه و فعالیت‌های شرکت توسن‌تکنو آغاز کرد و توضیح داد: «شرکت توسعه فن‌افزار توسن یکی از زیرمجموعه‌های گروه سرمایه‌گذاری فناوری تک‌وستا است. توسن‌تکنو به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت از نظر گردش مالی در گروه تک‌وستا حضور دارد.»

مدیرعامل توسن‌تکنو با اشاره به فعالیت‌های متعدد این شرکت اعلام کرد: «توسن‌تکنو در بخش تولید محصولات دانش‌بنیان نوع دو و در حوزه هوش مصنوعی، دانش‌بنیان نوع یک است و تلاش می‌کند با افزایش عمق تولید داخلی محصولات در بخش محصولات پرداخت الکترونیک، گواهی دانش‌بنیان نوع یک را دریافت کند.»

او در ادامه به معرفی مختصر شرکت توسن‌تکنو و زیرمجموعه‌های آن پرداخت و گفت: «این شرکت ۵ واحد کسب‌وکاری دارد که هر کدام در حوزه‌های خود رهبر بازار یا یکی از اصلی‌ترین بازیگران هستند. اصلی‌ترین کسب‌وکار توسن‌تکنو، تولید پایانه‌های پرداخت الکترونیک و ماشین‌های بانکی است. کسب‌وکار پوینت در حوزه نگهداری و تعمیرات ماشین‌های بانکی و پایانه‌های پرداخت الکترونیک فعالیت می‌کند. واحد کسب‌وکاری آرتین در حوزه تولید و پیاده‌سازی راهکار‌های مبتنی بر هوش مصنوعی نظیر چت‌بات، احراز هویت و… فعال است. شرکت شاپ راهکارهای جامع و یکپارچه فروشگاهی ارائه می‌کند و شرکت مانی‌تک، بزرگ‌ترین شبکه امن و مستقل ماشین‌های بانکی در ایران است.»

نماد معاملاتی فن‌افزار

توسن‌تکنو در آخرین رتبه‌بندی ۵۰۰ شرکت برتر ایران رتبه ۲۶۳ را به‌دست آورده و در حال حاضر بیش از ۷۲۱ نفر سرمایه انسانی دارد. طبق اعلام مدیرعامل شرکت توسن‌تکنو، این مجموعه از سال ۱۳۹۲ به‌طور مستمر سودآور بوده است. آخرین افزایش سرمایه توسن‌تکنو مربوط به سال ۱۳۹۸ است که سرمایه ثبتی خود را به عدد ۱۵۰ میلیارد تومان رساند. این شرکت امسال نیز برای بار دیگر افزایش سرمایه‌ای تا سقف ۵۰۰ میلیارد تومان را در نظر گرفته است.

مدیرعامل شرکت توسن‌تکنو از برنامه‌ها و راهبردهای اصلی این شرکت نیز صحبت کرد و افزود: «از اصلی‌ترین اهداف ما برای آینده، حفظ رتبه اول در بازار پایانه‌های پرداخت الکترونیک، حضور هدفمند در بازار B2C، توسعه کسب‌وکار‌های مبتنی بر فناوری‌های مالی و حضور در بازار‌های منطقه است.»

در ادامه این جلسه، اصغر اکبرزاده، معاون مالی و پشتیبانی اداری شرکت توسن‌تکنو، به مرور گزارش‌های مالی این شرکت پرداخت. بخش دیگر این جلسه به ارائه احمد پویان‌فر، نماینده شرکت آیکو به‌عنوان ارزش‌گذار توسن‌تکنو اختصاص یافت و پس از آن، ولی‌الله فاطمی، بنیان‌گذار گروه توسن به بیان صحبت‌هایی در خصوص عملکرد و چشم‌انداز این شرکت پرداخت.

جلسه دوم معارفه مربوط به سهام شرکت توسعه فن‌افزار توسن، روز یک‌شنبه، یکم مرداد ماه ۱۴۰۲ با حضور خبرنگاران برگزار خواهد شد و در جلسه دوم مدیران این شرکت به سوالات خبرنگاران و سوالات ثبت شده در سامانه تحلیل داده‌های ناشران (تدان) پاسخ خواهند داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.