یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر “همراه شهر پلاس” بانک شهر را نصب کردند

معاون فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به استقبال روزافزون شهروندان و مشتریان شبکه بانکی از نرم افزار "همراه شهر پلاس"، گفت: تاکنون بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر با نصب این نرم افزار کاربردی، از خدمات گسترده بانکداری الکترونیک بانک شهر بهره مند شده اند.
حسام حبیب اله با بیان اینکه نرم افزار جدید و به روز همراه شهر پلاس دارای ویژگی های خاص و منحصر بفرد در ارائه خدمات بانکداری الکترونیک به شهروندان است، افزود: استفاده از جدیدترین تکنولوژی های حوزه فناوری اطلاعات، امنیت بالا، کاربری ساده و یکپارچه بودن خدمات؛ مهم ترین وجه تمایز این نرم افزار است.
حبیب اله با اشاره به اینکه هم اکنون ارائه تسهیلات خرد به شهروندان بدون حضور در شعب بانک شهر و از طریق همراه شهر پلاس ممکن شده است، تصریح کرد: تاکنون نیز نزدیک به 189 هزار نفر درخواست تسهیلات خود را به صورت غیرحضوری به بانک شهر ارائه داده اند.
معاون فناوری اطلاعات بانک شهر با بیان اینکه فرایند درخواست تسهیلات شهروندان در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و شرایط آنها با قوانین و مقررات بانک و الزامات بانک مرکزی تطبیق داده می شود، گفت: حداقل مبلغ تسهیلات قابل پرداخت30 میلیون ریال و حداکثر مبلغ تسهیلات قابل پرداخت 500 میلیون ریال است. همچنین مدت زمان بازپرداخت آن 12 ،24‏ و 36 ماهه خواهد بود.
حبیب اله با تاکید بر اینکه این نرم افزار بخش اعظمی از خدمات بانکی ارائه شده در شعب را به صورت لحظه ای در اختیار شهروندان قرار می دهد، افزود: ثبت، تایید و انتقال چک های صیادی نیز به راحتی در همراه شهر پلاس انجام شده و این امکان توانسته رضایتمندی فعالان اقتصادی و کسبه را از بانک شهر افزایش دهد.
این گزارش می افزاید، دسترسی به نسخه IOS , Android و تحت وب (مناسب برای انواع تلفن همراه) “همراه شهر پلاس” از طریق سایت بانک شهر به نشانی: ‏http://Shahr-Bank.ir ممکن است.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.