معرفی بانک رفاه کارگران به عنوان دومین بانک سودآور در میان بانک‌های دولتی

به دنبال تایید و تصویب صورت‌های مالی منتهی به سال 1401 بانک رفاه کارگران توسط مجمع عمومی، این بانک به عنوان دومین بانک سودآور در میان بانک‌های دولتی معرفی شد.

با برگزاری موفقیت‌آمیز مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده این بانک -که با حضور وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و امور اقتصادی و دارایی و مدیرعامل و هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی برگزار شد- و تصویب صورت‌های مالی، افزایش سودآوری بانک رفاه در سال 1401 به نسبت سال پیش از آن رسما تایید و این بانک در رتبه دوم سودآوری در میان بانک‌های دولتی قرار گرفت.

بانک رفاه کارگران

بر اساس صورت‌های مالی منتهی به سال 1401 بانک رفاه کارگران، سود این بانک از 5.300 میلیارد تومان در سال 1400 به 20.100 میلیارد تومان در سال گذشته افزایش یافت.

شایان ذکر است، در همین حال دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در گفت‌وگو با بخش خبری سیما با اشاره به برگزاری مجامع سالانه بانک‌های دولتی، از خروج تمامی این بانک‌ها از زیاندهی و کسب 70 هزار میلیارد تومان سود خالص در عملکرد شبکه بانکی کشور خبر داد.

بانک رفاه کارگران در سال‌های اخیر سعی کرده است با تدوین و پیشبرد برنامه‌های توسعه‌ای اثربخش، نسبت به ارتقای سهم بازار خود و به تبع آن افزایش سودآوری اقدام کند که ماحصل آن قرار گرفتن در رتبه دوم سودآوری در میان بانک‌های دولتی است. ‌

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.