ارز اربعین بانک صادرات ایران را از طریق «پیام‌رسان بله» غیرحضوری دریافت کنید

​بانک صادرات ایران در راستای افزایش رفاه عزاداران سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین علیه‌السلام، اختصاص ارز اربعین به زائران حسینی را علاوه بر فروش حضوری در بیش از 250 شعبه، در بستر پیام‌رسان بله نیز آغاز کرد.

محمد رضوان‌مدنی، معاون فناوری اطلاعات این بانک با اعلام خبر فوق افزود: بانک صادرات ایران به‌عنوان یکی از بانک‌های بزرگ کشور برای افزایش رفاه حال هموطنان گرامی، امکان خرید غیرحضوری ارز اربعین را در بستر پیام‌رسان بله با همکاری بانک ملی آغاز کرده است تا زائران عزیز بتوانند از این طریق نیز ارز مورد نیاز خود را تهیه کنند.

وی افزود: مشتریان بانک صادرات ایران که قصد تشرف به مراسم عزاداری اربعین حسینی را دارند، می‌توانند از بخش فروش ارز در پیام‌رسان بله، شعب بانک صادرات ایران را نیز انتخاب کنند.

رضوان‌مدنی ادامه داد: متقاضیان می‌توانند پس از تکمیل اطلاعات در پیام‌رسان بله و انتخاب یکی از شعب بانک صادرات ایران، میزان ارز مورد نیاز خود را انتخاب کرده و وجه ریالی را از طریق درگاه اینترنتی درون پیام‌رسان پرداخت کنند.

به گفته معاون فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران، متقاضیان پس از دریافت کد رهگیری از پیام‌رسان بله می‌توانند با مراجعه به شعبه انتخابی خود و ارائه کارت ملی، ارز خریداری شده خود را دریافت کنند.

همچنین همزمان با ارائه غیرحضوری ارز اربعین، امکان دریافت حضوری ارز در بیش از 250 شعبه منتخب​ بانک صادرات ایران فراهم بوده و هموطنان می‌توانند در این شعب تا ساعت ۱۸ هر روز نسبت به دریافت ارز مورد نیاز خود اقدام کنند. شعب منتخب بانک در روزهای تعطیل نیز از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳ در خدمت زائران گرامی اربعین حسینی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.