نوبیتکس؛ ۲ و نیم میلیون نصب اپلیکیشن اندرویدی، ۵.۳ میلیون کاربر 

تعداد نصب اپلیکیشن نوبیتکس از طریق استورهای اندرویدی درحالی از 2 و نیم میلیون نصب گذشت که تعداد کاربران این صرافی نیز در حال حاضر در مرز پنج میلیون و سیصد هزار کاربر قرار دارد.

نوبتیکس با هدف ارتقای تجریه کاربری و ایجاد قابلیت‌های کاربردی، منطبق با نیازهای روز کاربران حوزه بلاکچین، طی یک سال گذشته ویژگی‌های متعددی را به اپلیکیشن خود افزوده است.

ابزارهای معاملاتی

فروش تعهدی، امکان سفارش‌گذاری OCO و حد ضرر و مارکت در موقعیت فروش تعهدی،  نقشه بازار و چارت عمق بازار، ابزارهای معاملیاتی هستند که هم‌اکنون در اختیار کاربران اپلیکیشن نوبیتکس قرار دارند.

نوبیفای

نوبیفای نوبیتکس سرویس‌هایی مانند استیکینگ و امکان مشارکت در استخرهای مشارکت را در اختیار کاربران قرار داده و کیف پول نوبیفای نیز، دارایی کاربران در قسمت نوبیفای را برای آنها به نمایش می‌گذارد.

امنیت و تجربه بهتر کاربری

همچنین به منظور ارتقای امنیت و بهبود تجربه کاربری، آدرس‌بوک برای در اختیار داشتن و ذخیره آدرس‌های پرتکرار، کد آنتی‌فیشینگ برای جلوگیری از کلاهبرداری احتمالی از کاربران با ایمیل‌هایی غیر از ایمیل نوبیتکس و احراز هویت هوشمند، به خدمات نوبیتکس اضافه شده است.

برای بهبود تجربه مشتری از بخش پشتیبانی نوبیتکس نیز، امکان تیکت‌گذاری و فرم انتقادات و پیشنهادات، در اپ نوبیتکس قرار گرفته است.

حالا نزدیک به نیمی از کاربران نوبیتکس، با توجه به سهولت استفاده و قرار داشتن همه امکانات سایت در اپ، اپلیکیشن نوبیتکس را نصب کرده‌اند و تعداد نصب آن را در گوشی‌های اندرویدی به بیش از دو و نیم میلیون نصب رسانده‌اند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.