همراهی آبان‌تتر با خیریه ارفک در کمپین “مهر، بانی می‌خواهد”

روابط عمومی آبان‌تتر، از همکاری این صرافی ارز دیجیتال با خیریه ارفک خبر داد.

صرافی ارز دیجیتال آبان‌تتر از سال 97 فعالیت خود را آغاز کرده است و طی این سال‌ها، در کنار تلاش دائمی در راستای ارائه خدمتی سریع و ایمن، همواره نسبت به کاربران خود متعهد بوده است؛ متعهد به حفظ امنیت دارایی و اطلاعات کاربران و متعهد به رفع بیشترین طیف از نیاز کاربران ایرانی در بازار ارزهای دیجیتال.

فرهاد فلاح، مدیرعامل صرافی آبان‌تتر در رابطه با پروژه “آبان تا مهر” گفت: صرافی آبان‌تتر چترِ تعهد خود را بزرگتر کرده است و تلاش می‌کند تا ذیل پروژه “آبان تا مهر”، فراتر از تعهد به کاربرانش به عنوان یک کسب‌وکار، تعهد خود را به مردم عزیزِ کشورمان به عنوان عضوی از این جامعه، اجرایی کند.

به نقل از روابط عمومی این مجموعه، در اولین قدم از پروژه “آبان تا مهر”، آبان‌تتر با مجموعه ارفک همراه شده‌ است. ارفک (انجمن روشنگران فردای کودک) یک سازمان مردم‌نهاد است که مسئولیت خود را آموزش و توانمندسازی کودکان کار تعریف می‌کند.

آبان‌تتر با خیریه ارفک

کمپین اخیر ارفک با نام “مهر، بانی می‌خواهد”، برای دومین سال پیاپی، پیش از آغاز سال تحصیلی 1402 برگزار شد. هدف این کمپین، تهیه کوله پشتی و لوازم تحریر برای کودکان کم‌برخوردار بوده است.

 این کمپین با شعار “یک کلیک، یک کوله” برگزار شده و آبان‌تتر، یکی از حامیان این کمپین بوده است. در این همراهی، کوله پشتی‌ها و لوازم تحریر توسط تیم آبان‌تتر تهیه، بسته‌بندی و به منظور توزیع، به خیریه ارفک تحویل شده است.

بنابر گزارش روابط عمومی آبان‌تتر، فعالیت‌های مرتبط با خیریه در این سازمان ذیل عنوانِ”آبان تا مهر” تداوم خواهد یافت و به زودی، گزارشاتِ دیگری نیز در رابطه با این دست فعالیت‌های آبان‌تتر را شاهد خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.