توسن تکنو برنده بزرگ‌ترین مناقصه کارت‌خوان‌های اندرویدی

توسن‌تکنو برنده مناقصه خرید ۸۰ هزار دستگاه کارت‌خوان شرکت پرداخت الکترونیک سپهر شد. این قرارداد، بزرگ‌ترین قرارداد سال ۱۴۰۲ در حوزه تامین کارت‌خوان‌های اندرویدی است.

شرکت «توسعه فن‌افزار توسن» با نماد تجاری «توسن‌تکنو» که به تازگی در فرابورس ایران درج نماد و سهامی عام شده است، در ادامه استراتژی‌های خود برای توسعه بازار پایانه‌های پرداخت الکترونیک هوشمند، توانسته است خود را به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده کارت‌خوان‌ در کشور و همچنین پرچم‌دار تولید و توسعه کارت‌خوان‌های اندرویدی در کشور معرفی کند.

مناقصه خرید ۸۰ هزار کارت‌خوان شرکت پرداخت الکترونیک سپهر، ۸ مرداد ۱۴۰۲ اعلام شد و پس از دریافت پیشنهادات تامین‌کنندگان مختلف توسط شرکت پرداخت الکترونیک سپهر، شرکت توسن‌تکنو به‌عنوان برنده این مناقصه معرفی شد. بر اساس این قرارداد، پایانه پرداخت الکترونیک هوشمند TECHNO P3 برای ورود به بازار پذیرندگان شرکت پرداخت الکترونیک سپهر تولید و عرضه خواهد شد.

پایانه‌های پرداخت الکترونیک هوشمند سری P توسن‌تکنو به پردازنده ۴ هسته‌ای قدرتمند، صفحه‌نمایش بزرگ و لمسی حافظه رم بالا و نسخه ۱۱ سیستم‌عامل اندروید مجهزند.

همچنین سامانه جامع مدیریت پایانه‌های پرداخت الکترونیک یا TECHSTORE به‌عنوان راهکار مکمل این محصولات، امکان مدیریت و پایش از راه دور این کارت‌خوان‌ها را برای کارشناسان و پشتیبان‌های این شرکت فراهم می‌کند و نیاز به جابه‌جایی‌های غیرضروری را کم و در هزینه و زمان صرفه‌جویی می‌کند.

این پروژه در شرایطی اجرایی می‌شود که توسن‌تکنو از بهار ۱۴۰۲ و هم‌زمان با رویداد Seamless Middle East 2023 از سری محصولات سری P‌ خود رونمایی کرد و از همان زمان، روند عملیاتی شدن این پایانه‌ها در سطح پذیرندگان شرکت‌های پرداخت الکترونیک کشور آغاز شده است.

درباره شرکت توسن‌تکنو

شرکت سهامی عام «توسعه فن‌افزار توسن» با نشان تجاری «توسن‌تکنو» و نماد «فن‌افزار»، در حوزه‌هایی نظیر راهکارهای پرداخت الکترونیک هوشمند، راهکارهای بانکداری دیجیتال و تحول شعبه، راهکارهای جامع و یکپارچه فروشگاهی شاپ، شبکه امن و مستقل ماشین‌های بانکی مانی‌تک، خدمات نگهداری و تعمیرات پوینت و راهکارهای هوش مصنوعی آرتین ارائه خدمات می‌کند. این شرکت به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده دانش‌بنیان پایانه‌های پرداخت الکترونیک و ماشین‌های بانکی کشور، تجربه همکاری با بیش از ۱۶ بانک و ۲۰ شرکت ارائه‌دهنده خدمات پرداخت الکترونیک کشور را در کارنامه خود دارد.

ارتباط با رسانه
در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا تماس بگیرید.
احسان مهدی‌زاده
سرپرست بازاریابی دیجیتال و ارتباطات
e.mehdizadeh@tosantechno.com
09123881074
02142061133

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.