حضور آرتین در مراسم بزرگداشت روز فناوری هوش مصنوعی

مراسم بزرگداشت روز فناوری هوش مصنوعی روز 19 مهر 1402 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد.

آرتین با هدف ارائه محصولات و سرویس‌های هوش مصنوعی در این رویداد حاضر شد و در قسمت نمایشگاهی آن، ۳ محصول «چت‌بات»، «احراز هویت» و «کنترل کیفیت مرکز تماس» را برای حاضران به نمایش گذاشت.

در این رویداد متخصصان و فعالان حوزه هوش مصنوعی، دانشجویان کامپیوتر، هوش مصنوعی و رشته‌های مرتبط، شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه هوش مصنوعی، استارتاپ‌های فعال در زمینه هوش مصنوعی، اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و کارآفرینان و ایده‌پردازان حوزه فناوری حضور داشتند.

ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر سابق شورای عالی فضای مجازی و رئیس سابق مرکز فضای مجازی کشور سخنران کلیدی بود. فیروزآبادی در این رویداد پیرامون دنیای هوش مصنوعی و نیازهای کشور در این حوزه صحبت کرد و تاکید کرد باید با استمرار و پیگیری این حوزه، تلاش کنیم تا پابه‌پای سایر کشورهای جهان در این حوزه قدم برداریم.

هم‌چنین حسین اسلامی، رئیس هیات‌مدیره نصر تهران، میلاد سجادی، مدیرعامل مرکز نوآوری نکسترا، سجاد نیری، مدیرعامل تکنوتجارت و علیرضا ماهیار، مدیرعامل گروه ملی انفورماتیک از اعضای پنل این رویداد بودند که از تجربیات و چالش‌های این حوزه سخن گفتند.

رویداد بزرگداشت روز هوش مصنوعی با هدف ارتقای سطح تعامل اکوسیستم هوش مصنوعی برگزار شد. هم‌چنین در حاشیه این مراسم، چهارمین رویداد سالانه Face Cup نیز آغاز به کار کرد.

درباره آرتین

آرتین، کسب‌و‌کار هوش مصنوعی شرکت توسن‌تکنو است که علاوه بر دریافت گواهی دانش‌بنیان، موفق به دریافت گواهی امنیتی روی پلتفرم هوش مصنوعی خود نیز شده است. محصولات هوش مصنوعی آرتین، سطح دقت و کیفیت سازمان‌ها را ارتقا می‌دهد و باعث افزایش رضایت مشتریان می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.