خرید اشتراک نتفلیکس، اپل، پلی‌استیشن و ایکس‌باکس با گیفت کارت تترلند

سرویس گیفت کارت تترلند برای کاربران این سکوی تبادل رمزارز فعال شد. با اضافه‌شدن این سرویس، کاربران تترلند از‌ طریق حساب کاربری خود به‌راحتی می‌توانند اشتراک سرویس‌های مختلف جهانی مثل نتفلیکس، اپل، پلی‌استیشن، ایکس‌باکس، اسپاتیفای و بسیاری از پلتفرم‌های دیگر را تهیه کنند.

گیفت‌ کارت‌ها در‌واقع کارت‌های اعتباری دیجیتالی هستند که برای شارژ حساب کاربری پلتفر‌م‌های آنلاین گوناگون استفاده می‌شوند. ناگفته نماند که این کارت‌ها معمولاً تاریخ انقضا ندارند.

این سرویس که با همکاری گیف‌کارت (Gifkart) راه‌اندازی شده است، یکی دیگر از محصولات سکوی تبادل رمزارزی تترلند به‌شمار می‌آید؛ سکویی که اخیراً محصولات متنوعی را با هدف جامعیت و یکپارچه‌سازی خدماتش به کاربرانش ارائه داده است.

مزیت تهیه گیفت کارت از تترلند، سرعت و راحتی و نیازنداشتن به انجام تراکنش‌های بین‌بانکی است. کسب‌وکارهای کوچک و مستقل داخل کشور معمولاً این کارت‌های اعتباری دیجیتالی را می‌فروشند؛ بنابراین، احتمالاً تجربه‌ کاربری خوشایندی برای علاقه‌مندانِ این محصولات فراهم نمی‌شود.

بااین‌حال، تترلند این امکان را برای کاربران خود ایجاد کرده‌ است تا گیفت کارت‌های دلخواهشان را با تومان و روش های دیگر از این سکوی تبادل رمزارز بخرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.