جزئیات دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با موضوع «گذار به بانکداری هوشمند» به همت پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی و حمایت شرکت ملی انفورماتیک روزهای ۲۹ و ۳۰ آبان ۱۴۰۲ در تهران، مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، از جمله رویدادهای این همایش می توان به سخنرانی‌های مقامات و صاحب‌نظران، میزگردهای تخصصی، ارائه مقالات علمی، کارگاه‌های آموزشی، معرفی نوآوری‌های برتر در قالب جشنواره دکتر نوربخش و نمایشگاه محصولات تخصصی در صنعت پرداخت اشاره کرد.

همچنین در دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، از هم‌فکری و مشارکت صاحبنظران، اساتید و مدیران مرتبط، در قالب شوراها و کمیته‌های علمی و اجرایی بهره گرفته می شود.

گفتنی است در این همایش ۱۴ نشست و میزگرد تخصصی در موضوعات مختلفی از جمله دیفای، تنظیم گری و نظارت هوشمند، امنیت و یادگیری ماشین، اعتبار سنجی، سامانه های کشف تقلب و پول دیجیتال بانک مرکزی برگزار خواهد شد. همچنین در فضای نمایشگاهی و فرصت های این رویداد حدود ۳۰ شرکت، بانک ، هلدینگ و مرکز حضور خواهند داشت.

در پایان یادآور می شود، شرکت های برگزیده در زمینه نوآوری شبکه و نظام های پرداخت نیز در قالب جشنواره دکتر نوربخش در این همایش معرفی خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.