فلسفه وجودی بانک صنعت و معدن تسهیل‌گری در تامین مالی طرح‌های صنعتی و معدنی کشور است

فلسفه وجودی بانک تسهیل‌ گری در ارایه خدمات مالی به مشتریان متناسب با اولویت های بانک است تا منابع مالی به بهترین نحو ممکن به سمت تولید هدایت شوند و بانک باید مشاور امین کارآفرینان و صنعتگران باشد.

عصر بانک؛به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، حسین مهری رییس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن که به استان البرز سفر کرده است، در نشست با عزیزالله شهبازی استاندار این استان که ظهر سه شنبه در محل استانداری برگزار شد ضمن بیان این مطلب افزود: این بانک همگام با سیاست های دولت در جهت تحقق اهداف رونق تولید و اشتغال دراستان البرز اقدام می کند.

 

وی بیان داشت: زمانبندی پرو‍‍ژه ها و سرعت در انجام پرو‍ژه ها برای رسیدن به محصول و حصول نتیجه بسیار مهم است از این رو در وهله اول تلاش بانک بر ارایه تسهیلات سرمایه در گردش به واحدهای تولیدی است. اولویت بعدی ما این است که واحدهای نیمه تمام سریعا به اتمام و بهره برداری رسیده و وارد مرحله تولید شوند، همچنین طرح های توسعه ای واحدهای تولیدی موجود و حمایت از طرح های اشتغالزا، دانش بنیان و صادرات محور از دیگر اولویت های این بانک است.

مهری بیان داشت: ما باید مشاوران امین برای کارآفرینان و صنعتگران باشیم و فلسفه وجودی بانک تسهیل‌گری در ارایه خدمات مالی به مشتریان متناسب با اولویت های بانک است تا منابع مالی به بهترین نحو ممکن به سمت تولید هدایت شوند و نیاز فعلی صنعت این است تا بانکها سیاستهای اقتصادی کشور را به بهترین شکل ممکن به اجرا درآورند تا شاهد شکوفایی و بالندگی بخش تولید باشیم.

در ادامه استاندار استان البرز ضمن تقدیر از اقدامات مؤثر بانک صنعت و معدن در حمایت از صنایع استان افزود: اساسی ترین ماموریت محوله از سوی دولت به مسؤلین و نهادهای مالی، رونق و احیاء تولید است.

وی ادامه داد: اساس و مبنای اشتغال در این استان در دهه های اخیر بر فعالیت های صنعتی شکل گرفته و با توجه به تعامل و هم افزایی موجود بین صنعتگران و نهادهای مالی است که چرخ صنعت در استان می چرخد.

استاندار گفت: صنعتگران و سرمایه گذاران، افرادی هوشمند و متخصص هستند اما برای تشخیص راه درست لازم است نهاد های مالی در درجه اول نقش تسهیلگر و مشاور را در این حوزه ایفا کنند و بانک صنعت و معدن با پشتوانه نیروهای کارآزموده و تجارب ارزشمند در این زمینه همواره در کنار صنعتگران و کارآفرینان حضور مستمر داشته است.

شهبازی افزود: تولید صادرات محور باید در دستور کار صنعتگران استان قرار گیرد و بانک های استان در راستای رونق تولید همراهی خوبی دارند به خصوص بانک صنعت و معدن در این رابطه با ارائه تسهیلات هدفمند و با کارشناسی دقیق و تخصصی خود ، اقدامات موثری داشته است.

در پایان این نشست مدیرعامل بانک صنعت و معدن بیان کرد: امید است تا بانک با همراهی مسؤلان استانی بتواند گامهای مؤثری در جهت توسعه همه جانبه صنایع استان و اشتغالزایی هدفمند بردارد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.