پرداخت تسهیلات خرد در دستور کار بانک کارآفرین

به‌منظور افزایش رضایت مشتریان بانک و ضرورت سودآوری در مقطع کنونی، همزمان با تاسیس نوزدهمین سالگرد بانک، اعطای تسهیلات خرد نیز در دستور کار بانک کارآفرین قرارگرفته است.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، تهرانفر، مدیرعامل این بانک با اعلام این مطلب با اشاره به تاریخچه صنعت بانکداری در کشور، ابراز امیدواری کرد که بانک کارآفرین همچون گذشته کارنامه درخشانی داشته باشد.

 

تهرانفر با تقدیر از زحمات بنیان‌گذاران بانک کارآفرین خاطرنشان کرد: افرادی توانمند، خلاق، نوآور و خوش‌فکر سنگ بنای این بانک را نهادند و خوشبختانه این مسیر با تدبیر ادامه یافت. وی همچنین افزود: بانک کارآفرین در زمره اولین بانک‌های خصوصی تاسیس شده در کشور است و افتخار دارد که اولین شعبه یک بانک خصوصی را افتتاح و عملیات بانکی را رسما آغاز کرده است. تهرانفر در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به وضعیت صنعت بانکداری در مقطع فعلی خاطرنشان کرد: به‌رغم مشکلات و محدودیت‌هایی که به‌واسطه تحریم‌ها بر اقتصاد کشور و به‌تبع آن بر صنعت بانکداری سایه افکنده است، خوشبختانه بانک کارآفرین در مقایسه با بانک‌های دیگر در جایگاه خوبی قرار دارد و با یاری خداوند، با همدلی و همراهی یکایک کارکنان و برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته، شاهد موفقیت‌های روزافزون بانک کارآفرین خواهیم بود. براساس این گزارش محمدرضا خورسندی، معاون مدیرعامل در امور ارزی و بین‌المللی طی سخنانی با تبریک نوزدهمین سالگرد تاسیس بانک خاطرنشان کرد: بانک کارآفرین بانکی معتبر و قانون‌مدار است که طی این سال‌ها عملکرد خوبی از خود ارائه داده و با تلاش تمامی همکاران، شاهد موفقیت‌های این بانک در عرصه‌های مختلف خواهیم بود.
 
 
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.