MPG ایران کیش نقشه راه آینده

از سال 95 با تغییراتی که در حوزه IT و گسترش اپلیکیشن های موبایلی نسبت به باقی پلتفرهای دسکتاپی و وبی به وجود آمد، یکی از نیازهایی که دراین حوزه مطرح می شد پرداخت های درون برنامه‌ای بود.

پیش از این به طور معمول کالایی را از فروشگاه می خریدیم به درگاه اینترنتی یک شرکت متصل شده و پرداخت صورت می گرفت، این بار پرداخت روی اپلیکیشن های موبایلی وقتی به پرداخت از طریق IPG منوط می شد ممکن بود که بعضا اتصالات نوع سست رخ دهد.

خروج از محیط اپلیکیشن، بارگذاری صفحات وب، تغییر قالب نمایش و سرعت پایین اینترنت که در بعضا پرداخت های IPG ممکن است وجود داشته باشد، درهنگام ارتباط اپلیکیشن و IPG مطرح می شد، این موضوع ایده MPG ،MOBILE PAYMENT GETWAY درگاه موبایل پرداخت را شکل داد.

تفاوتی که دراین پرداخت وجود داشت این بود که گویی یک کتابخانه با ماهیت موبایلی شکل گرفت و اپلیکیشن کوچکی که برای اندروید به زبان اندروید و برای IOS به زبان IOS بود در دل اپلیکیشن های دیگر قرار می گرفت.

از این پس یک اپلیکیشن فروشگاهی وقتی می خواهد پرداختی انجام دهد، دیگر وارد دنیای اینترنت و شبکه وبی نمی شود، چون یک اپلیکیشن پرداختی MPG را در دل خود دارد که کاملا ایمن شده، تنها چیزی که نیاز دارد این است تا آن کتابخانه درونی خود را فراخوانی کند، بدون اینکه تغییری در پلتفرم ایجاد شود ، ازموبایل به محیط موبایلی وارد شده، اطلاعات کارت بانکی را وارد و خرید انجام شود.

دیگر اتصال از نوع اتصال سست نخواهد بود و خرید با سرعت صورت می گیرد، پرداخت در محیط امن اپلیکیشن، عدم بارگذاری صفحات، سرعت بسیار بیشتر، عدم مشکلات Loosely-Coupled از خصوصیات MPG  است.

اما آنچه که  MPG ایران کیش را ممتاز می کند این است که تراکنش خرید، تراکنش خرید شارژ، تراکنش خرید اینترنت، تراکنش پرداخت قبوض، امکان لغو پرداخت، تعیین تامین کننده شخص ثالث، APIهای سروری و شخصی سازی را نیز میسر کرده است. امنیت بالا، طراحی و تجربه کاربری، امکان توسعه کاربری نیز از خصوصیات MPG  ایران کیش است .

MPG ایران کیش همچنین در پرداخت اتوماتیک، پرداخت بر بستر ریال دیجیتال و پرداخت بر بستر ارزهای خارجی نیز می تواند حضور داشته باشد.

MPG برای فین تک ها نیز نقش موثر تری دارد و مراحل ثبت نام آسانتر، پیاده سازی آسان، سرعت بالاتر، امنیت بیشتر، امکان استفاده از قابلیت های گوشی، متدهای جدید پرداختی از جمله این موارد هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.