افتتاح تعدادی از طرح‌های اشتغالزایی روستایی مورد حمایت بانک سینا

در راستای کمک به رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و کم برخوردار کشور تاکنون بیش از 2 هزار و 700 فقره تسهیلات اشتغالزایی یارانه‌ای در بانک سینا مورد تصویب قرار گرفته است.

عصر بانک؛به گزارش مرکز روابط عمومی بانک سینا در راستای به گردش انداختن طرح‌های اشتغال زا در حوزه صنعت، خدمات و کشاورزی و نیز کاهش بیکاری و ایجاد اشتغال در مناطق کم برخوردار کشور به ویژه مناطق روستایی تاکنون 2 هزار و 765 فقره تسهیلات یارانه‌ای کم بهره از سوی بانک سینا برای پرداخت به واجدان شرایط تصویب شده است که از این تعداد 2 هزار و 333 فقره به مرحله انعقاد قرارداد انجامیده و 1291 طرح کار آفرینی به مبلغ 3947 میلیارد ریال نیز به بهره برداری رسیده است که در مجموع برای 9635 نفر در کشور اشتغالزایی به همراه داشته است.

 

این تسهیلات بر اساس تفاهم نامه‌ منعقد شده میان بنیاد علوی به عنوان بازوی محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان، معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، استانداری ها و بانک سینا، برای اجرای طرح‌های مختلف کشاورزی، صنعت و همچنین خدمات در روستا‌ها پرداخت می‌شود.

گفتنی است امروز مهندس سعیدی کیا به همراه معاون اول ریاست جمهوری طی سفر به استان هرمزگان در مراسم افتتاحیه همزمان تعدادی از این طرح‌ها شرکت خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.