هلدینگ تفتا به جمع سهامداران معتمد مالیاتی ماهر پیوست

هلدینگ تفتا با معرفی مصطفی طهماسبی به عنوان عضو هیئت مدیره شرکت معتمد اول هوشمند(ماهر) به جمع سهامداران این شرکت پیوست.

به گزارش روابط عمومی تفتا، مراسم معارفه مصطفی طهماسبی به عنوان عضو جدید هیئت مدیره شرکت ماهر با حضور مدیران عامل هلدینگ تفتا و هلدینگ خدمات انفورماتیک راهبر برگزار شد.

محمد فرجود مدیرعامل هلدینگ تفتا در این مراسم گفت: با توجه به ترکیب شرکت‌های ذیل این هلدینگ و برنامه‌ای که برای توسعه سبد خدمات نوین مالی در تعامل با بانک تجارت تدوین کرده‌ایم، به حوزه خدمات مالیاتی نگاهی جدی و راهبردی داریم.

وی افزود: بر اساس نقشه راه ترسیم شده در تفتا و در کنار حوزه‌هایی مانند خدمات پرداخت، وام‌دهی و اعتباری خرد، اعتبار زنجیره‌ای و خدمات بانکداری دیجیتالی، ورود به هلدینگ راهبر به عنوان یکی از مجموعه‌های اصلی معتمد مالیاتی در کشور، این زنجیره را تکمیل می‌کند و بسته کاملی از خدمات را در اختیار مشتریان و ذینفعان قرار می‌دهد.

هلدینگ تفتا

حمیدرضا نائینی مدیرعامل هلدینگ خدمات انفورماتیک راهبر نیز در این مراسم گفت: معتمد مالیاتی از جمله کسب‌وکارهایی است که روز به روز در حال گسترش است و با توجه به مصوبه اخیر مجلس مبنی بر صدور صورت حساب الکترونیکی از سوی تمام مؤدیان مالیاتی اعم از حقیقی و حقوقی، به نظر می‌رسد این کسب‌وکار بازار رو به رشدی داشته باشد.

وی افزود: شرکت ماهر و شرکت‌های فعال در حوزه‌های فناوری مالی باید به این نوع پروژه‌ها نگاه ملی داشته باشند. این نگاه باعث می‌شود به سایر کسب‌و‌کارهای هم کمک شود.

گفتنی است در این جلسه مصطفی طهماسبی به عنوان عضو جدید هیئت مدیره شرکت ماهر معرفی و از زحمات غلامرضا سید زین‌العابدین  عضو سابق هیئت مدیره تقدیر شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.