نشست همفکری و برنامه‌ریزی استراتژیک گروه تکوست و شرکت تکسا

نشست همفکری و برنامه‌ریزی استراتژیک شرکت تکسا و گروه تکوست،27 دی ماه 1402 با حضور مدیران ارشد این گروه و به میزبانی شرکت تکسا در محل هتل هما برگزار شد.

در این نشست که از ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر با حضور ولی‌اله فاطمی، بنیان گذار توسن، آرش بابایی، مدیر عامل توسن، روح اله لهرابیان، رئیس هیئت مدیره توسن، محمد مظاهری، مدیرعامل توسن تکنو، ناصر حکیمی، عضو هیئت مدیره توسن، عباس تمیزی، معاون معاون توسعه بازار توسن، جعفر عظیمی، مديرعامل شركت تراكنش همراه ايمن و مهدی بردابرد مدیرعامل تکسا و سایر مدیران ارشد توسن برگزار شد، برنامه‌ها و اهداف کلان گروه تکوست و همچنین نقش شرکت معتمد هوشمند تکسا در زنجیره ارزش این هلدینگ سرمایه‌گذاری، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بررسی اجمالی وضعیت ایران و جهان در خصوص ترندهای مالیاتی و شرکت‌های معتمد در این نشست مورد توجه قرار گرفت و بعد از آن آینده مالیات در ایران و ابزارهای نرم‌افزارهای یکپارچه مالی و مالیاتی مورد بررسی قرارگرفت و در ادامه برنامه‌های اجرایی و عملیاتی شرکت تکسا در سه سال آینده توسط مدیران ارائه شد.

در این مراسم، گزارشی در خصوص وضعیت بازار، روندهای مرتبط با صنعت TSP، تهدیدها و فرصت‌ها و نکات مهم استراتژیک ارائه شد و حاضران درباره موارد مطرح شده، به بحث و بررسی پرداختند.

این نشست که با حضور سهامداران اصلی شرکت معتمد هوشمند تکسا برگزار شد، نکات و انتظارت سهامداران از این شرکت و همچنین امکانات آنها را جهت هم افزایی در رشد این کسب و کار به شور و مشورت گذاشتند.

در پایان این نشست مهمترین نکات مطرح شده توسط رئیس هیئت مدیره شرکت معتمد هوشمند تکسا جمع بندی شد و مقرر شد که در 6 ماه آینده مجددا با برگذاری این جلسه نکات گفته شده مورد ردیابی و ارزیابی قرار گیرد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.