حضور پررنگ سپ در رتبه‌بندی IMI-100

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش (سپ) براساس آخرین رتبه بندی 500 شرکت برتر ایران که از سوی سازمان مدیریت صنعتی انجام شد توانست رتبه 162 را به خود اختصاص دهد.

سازمان مدیریت صنعتی ایران در سال 1402 برای بیست و ششمین سال متوالی نسبت به معرفی 500 شرکت برتر ایران اقدام کرد؛ این رتبه‌بندی بر اساس میزان فروش شرکت‌ها با توجه به گزارشات سال مالی 1401 انجام شده است.

شرکت‌ها در رتبه‌بندی IMI-100 که هرساله از سوی سازمان مدیریت صنعتی منتشر می‌شود بر اساس شاخص‌‌هایی نظیر رشد شرکت، رشد فروش، فروش سرانه، ارزش افزوده، تعداد کارکنان، رشد اشتغال و دارایی‌‌‌ها ارزیابی شده و در نهایت 500 شرکت برتر معرفی می‌شوند. رتبه‌بندی شرکت‎‌های برتر ایران هرساله با هدف فراهم‌سازی آمار و اطلاعات مفید از فضای کسب‌وکار در کشور و همچنین شفاف‌سازی رقابت میان بنگاه‌های اقتصادی برای درک جامع‌تر از ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های بزرگ کشور انجام می‌شود.

پرداخت الکترونیک سامان کیش براساس اطلاعات مالی سال 1401 خود توانست همچون سال‌های گذشته در جمع برترین شرکت‌های ایران حضور داشته باشد؛ این شرکت در بیست و ششمین دوره رتبه‌بندی  IMI-100 توانست جایگاه 162 را به خود اختصاص دهد. میزان فروش پرداخت الکترونیک سامان کیش(سپ) براساس گزارش سال مالی 1401 سپ مبلغ 41716.7 میلیارد ریال بود که نسبت به سال قبل بیش از 9688.9 میلیارد ریال رشد داشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.