تازه اولشه؛ زیپاد یک ساله شد

زیپاد، حساب دیجیتال کودکان و نوجوانان بانک پاسارگاد روز سه شنبه ۱۵اسفندماه تولد یک سالگی اش را با شعار «تازه اولشه» جشن گرفت.

در سالگرد راه اندازی این درگاه بانکی، محمودرضا فرهادی، مدیر سرویس های کودک و نوجوان بانک پاسارگاد با نام تجاری کیدزی، درباره اهداف راه اندازی این سرویس و برنامه های آینده شان صحبت کرد. زیپاد پروژه ای است که توسط بانک پاسارگاد و سرزمین هوشمند پاد راه اندازی شده و والدین از طریق اپلیکیشن زیپاد می توانند برای فرزندان کمتر از هجده سال خود به صورت آنلاین و کاملا رایگان حساب دیجیتال کودک و نوجوان بانک پاسارگاد را افتتاح نمایند و با استقاده از اپلیکیشن زیپاد امکان واریز پول تو جیبی، ایجاد قلک دیجیتال و سایر خدمات مالی وبانکی را برای فرزندان خود فراهم نمایند.

محمودرضا فرهادی در تولد یک سالگی زیپاد گفت: «رسالت و هدف ما در بخش کودک و نوجوان بانک پاسارگاد ایجاد یک فضای امن و قابل اعتماد در حوزه مالی است تا خانواده ها بتوانند سواد مالی و استقلال اقتصادی را به کودکانشان بیاموزند. تلاش کرده ایم تا خانواده ها بتوانند با کمترین هزینه بهترین خدمات را دریافت کنند. مهم ترین هدف ما آموزش سواد مالی به کودکان و نوجوانان است چون باور داریم که آن ها آینده را می سازند. می خواهیم بهترین خدمات را در این حوزه به خانواده ها ارائه کنیم.»

زیپاد یک ساله شد

فرهادی به عنوان مالک کسب و کار کیدزی در ادامه صحبت هایش افزود: «یک سال از عمر محصول بانکی زیپاد می گذرد اما کمتر از شش ماه است که به صورت رسمی وارد بازار مالی شده است. مفتخریم که توانسته ایم اعتماد مخاطبان را به دست آوریم و با توجه به استقبال خوبی که از زیپاد در چند ماه گذشته شده، خوشحالیم که تقریباً از تمام شهرهای ایران مشتری داریم و مردم از این محصول استفاده می کنند.»

او تاکید کرد که مخاطبان اصلی کیدزی کودکان و نوجوانان زیر ۱۸ سال هستند و با سرویس های زیپاد می توانند از سنین کودکی سواد مالی را یاد بگیرند. در مراسم یک سالگی زیپاد، مدیر سرویس های کودک و نوجوان بانک پاسارگاد ازراه اندازی محصولات جدیدی در ادامه این محصول خبر داد و گفت: «سعی کرده ایم نوآوری را به این محصول اضافه کنیم و در مسیر توسعه زیپاد قدم برداریم. امیدواریم در کمتر از یکی دو ماه آینده، ازاولین نئوبانک کودک و نوجوان رونمایی کنیم تا کودکان و نوجوانان بتوانند از طریق این اپلیکیشن حساب بانکی خود را ببینند، پول پس انداز کنند یا از والدینشان پول درخواست کنند.»

در این رویداد که به صورت زنده از اینستاگرام و آپارات زیپاد قابل مشاهده بود، اعلام شد که از ۱۵ اسفند تا ۱۵ فروردین، کاربران کیدزی به ازای دعوت دوستانشان می توانند ۶۰ هزار تومان هدیه دریافت کنند. همچنین قرعه کشی جشنواره بهمن و اسفند حساب های دیجیتال کودک و نوجوان بانک پاسارگاد انجام و 378 برنده این قرعه کشی ۵ میلیارد ریال جایزه اهدا شد. جشنواره های دیگر زیپاد نیز به زودی آغاز خواهد شد. این تازه اولشه …

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.