پرداخت بیش از ۵۰۰۰ میلیارد ریال وام اشتغال‌زایی به مددجویان سازمان‌های حمایتی توسط بانک سینا

بانک سینا تا پایان بهمن‌ماه سال جاری مبلغ پنج هزار و 229 میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی به مددجویان معرفی شده از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) و صندوق نوآوری و شکوفایی پرداخت کرد.

بانک سینا بر اساس رویکرد اشتغال‌زایی پایدار برای افراد کمتربرخوردار جامعه، تا پایان بهمن‌ماه امسال، در حدود سه هزار و 922 فقره وام اشتغال‌زایی به مبلغ چهار هزار و 400 میلیارد ریال به مشمولان معرفی شده از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) پرداخت کرده است.

همچنین این بانک به منظور کمک به بهبود عملکرد شرکت‌های دانش‌بنیان با هدف تحقق شعار سال «مهار تورم و رشد تولید» بر اساس توافقات صورت‌گرفته با صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری، حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان را در دستور کار قرار داده و در این راستا با تخصیص منابع مالی ویژه این گروه از مشتریان، در سه ماه گذشته، مبلغ 19 هزار و 299 میلیارد ریال تسهیلات به شرکت‌‌های واجد شرایط، پرداخت کرده است.

گفتنی است پرداخت انواع وام‌های قرض‌الحسنه بانک سینا نظیر ازدواج، فرزندآوری، اشتغال‌زایی و… در چارچوب ضوابط و بخشنامه‌های بانک مرکزی همچنان ادامه داشته و کمک به توسعه عدالت اجتماعی همواره در دستور کار این بانک قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.