درآمد ۸۶۷ میلیارد تومانی بانک سینا در بهمن‌ماه از محل تسهیلات اعطایی

بانک سینا در یازدهمین‌ماه از سال 1402 از محل تسهیلات اعطایی خود به درآمد 867 میلیارد تومانی دست پیدا کرد.

انتشار گزارش عملکرد یک‌ماهه منتهی به پایان بهمن‌ماه سال جاری در سامانه کدال نشان می‌دهد این بانک در یازدهمین ماه امسال از محل اعطای تسهیلات، حدود هشت هزار و 670 میلیارد ریال درآمد کسب کرده است که نسبت به ماه قبل از آن ۱۷ درصد رشد داشته و جمع درآمد محقق شده 11 ماهه این بانک در این بخش به حدود 78 هزار و 629 میلیارد ریال رسید.

این در حالی است که کل درآمدهای بانک از مجموع تسهیلات اعطا‌شده، سپرده‌گذاری، اوراق، سرمایه‌گذاری و کارمزدهای دریافتی در بهمن‌ماه امسال به حدود 11 هزار و 929 میلیارد ریال رسید تا مجموع درآمدهای بانک سینا طی 11 ماه به  114 هزار و 317 میلیارد ریال برسد.

عمده‌ترین درآمد تسهیلاتی بانک سینا در بهمن‌ماه امسال متعلق به تسهیلات عقد «مرابحه» و مبلغ به‌ثبت‌رسیده در این بخش برابر با هفت هزار و 370 میلیارد ریال بود. درآمدی که بانک سینا از بخش «مرابحه» به همراه داشت ۸۵ درصد از کل درآمد‌های شناسایی‌شده در بهمن‌ماه را به خود اختصاص داد.

هزینه سود سپرده‌های بانک سینا نیز در مقابل در بهمن‌ماه سال جاری هفت هزار و 571 میلیارد ریال بود که بر این اساس تراز این بانک در بهمن ماه حدود یک‌هزار و 98 میلیارد ریال و در 11 ماهه سال جاری 15 هزار و 907 میلیارد ریال مثبت بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.