تقدیر از سامانه کشف تخلف و تقلب داتین در هشتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی

سامانه کشف تخلف و تقلب داتین، در هشتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی که به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، لوح زرین نوآوری برتر ایرانی را به خود اختصاص داد.

هدف از برگزاری این جشنواره ملی، توسعه اقتصاد و حمایت‌ از نوآوری است. در هشتمین دوره آن نیز با بررسی ابعاد مختلف سامانه کشف تخلف و تقلب داتین، این محصول در زمره نوآوری‌های برتر کشور به شمار آمد و مهدیه نوروزیان، معاون برنامه‌ریزی و توسعه داتین هم به نمایندگی از همکاران این شرکت جایزه را دریافت کرد.

داتین از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود در حوزه کشف تقلب و تخلف را با بهره‌برداری از سامانه‌های آفلاین آغاز کرد و در مسیر گسترش این محصول استراتژیک و با تکیه بر تجربیات و دانش موجود در سازمان، وارد حوزه تشخیص تقلب آنلاین شد. درنهایت زمستال ۱۴۰۰ توانست اولین خروجی عملیاتی خود را در حوزه شناسایی تراکنش‌های شرط‌بندی آنلاین ارائه دهد. این سامانه در کمتر از ۵۰ میلی‌ثانیه تراکنش مشکوک را شناسایی می‌کند و تراکنش‌های قمار را گزارش می‌دهد.

جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی هرساله در چهار بخش نوآوری در محصول، نوآوری در خدمت، نوآوری در فرایند و نوآوری در کسب‌وکار برگزار می‌شود. به گفته دبیر اجرایی آن، این جشنواره قصد دارد تا با شناسایی، ارزیابی و تعیین برترین نوآوری‌های شرکت‌های ایرانی و ارائه محصولات و خدمات جدید به مصرف‌کنندگان، زمینه معرفی و تقدیر از تلاشگران صنعت و کسب‌وکار را فراهم آورد.

این رویداد روز دوشنبه ۲۱ اسفندماه همراه با نمایشگاهی برگزار شد و در آن متخصصان داتین به سوالات شرکت‌کنندگان درخصوص این سامانه فناورانه پاسخ دادند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.