طبق رای قطعی دادگاه کیفری تمام اتهامات علیه اسنپ رد شد

پس از شکایت شرکت تپسی از شرکت اسنپ در خصوص ادعای استفاده از سیم‌کارت‌های جعلی برای جمع‌آوری اطلاعات کاربران راننده، این پرونده در شعبه ششم دادسرای ویژه جرایم رایانه‌ای مورد رسیدگی قرار گرفت.

در دادسرا اسنپ از تمام اتهامات مطرح شده تبرئه و قرار منع تعقیب صادر شد. شاکی به رد اتهامات و قرار منع تعقیب صادر شده از سوی دادسرا اعتراض کرد و پرونده مجدد در دادگاه کیفری بررسی شد. اکنون دادگاه کیفری نیز اعتراض شاکی را رد و قرار منع تعقیب را تایید کرده است.

حکم قطعی دادگاه نشان می‌دهد اتهامات وارده به اسنپ بی‌اساس بوده است. در این رای تایید شده که با توجه به محتویات پرونده، تحقیقات انجام شده و لایحه اعتراضی از جانب شاکی دلیل و مدرکی که موجب تغییر رای اولیه شود ارائه نشده است. دادگاه ضمن رد اعتراض شاکی پرونده اعلام کرده تصمیم شعبه ششم بازپرسی مبنی بر رد تمامی اتهامات و اعلام برائت اسنپ و قرار منع تعقیب عینا تایید می‌شود؛

بنابراین موردی برای تجدیدنظر باقی نمی‌ماند. موضوع شکایت ثبت شده علیه اسنپ شامل دسترسی غیرمجاز، جعل رایانه‌ای (ساخت جعلی) و اخلال در نظم و تشویش اذهان عمومی بوده که در نهایت دادگاه هیچ کدام از این موارد را محرز ندانسته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.