شانس برنده‌شدن گوشی آیفون و PS5 در جشنواره بانکینو

قراره سال جدید رو هیجان‌انگیزتر از همیشه با «جشنواره بهاری بانکینو» شروع کنیم.

جشنواره‌ای که توی اون فقط با افزایش موجودی حسابتون، می‌تونید شانس برنده‌شدن در قرعه‌کشی 5 گوشی آیفون 13 و 5 دستگاه PS5 رو بالا ببرید. در ادامه براتون کامل توضیح می‌دیم.

برای شرکت در جشنواره باید بانکینو رو به‌روزرسانی کنید.

نحوه امتیازگیری

در این جشنواره باید میانگین موجودی حسابتون نسبت به ماه قبل (فروردین) حداقل «یک‌میلیون» تومان بیشتر باشه و به‌ازای هر یک‌میلیون میانگین موجودی بیشتر، امتیاز بیشتری به دست میارید و شانستون برای برنده‌شدن بالاتر میره.

کار سختی نیست و نیاز نداره پولتون رو بلوکه کنید! به‌عنوان‌ مثال فقط کافیه تمام پولی که قراره در طول یک ماه هزینه کنید رو به‌حساب بانکینو واریز کنید و کارهای بانکیتون رو با کارت یا اپلیکیشن «بانکینو» انجام بدید. با این کار هم پرداختی‌های روزانه‌تون راحت‌تر انجام می‌شه و علاوه بر اون می‌تونید شانستون برای بردن جوایز جشنواره بهاری بانکینو رو بیشتر کنید. برای سادگی کارِ شما، در صفحه جشنواره تو اپلیکیشن بانکینو، یک محاسبه‌گر قراردادیم تا میزان موجودی موردنیاز برای کسب امتیازهای مختلف رو ببینید.

هنوز تموم نشده!

یادتون نره که با افزایش موجودی علاوه بر گرفتن شانس بیشتر در قرعه‌کشی، در آینده نزدیک می‌تونید از تسهیلات متنوع بانکینو هم استفاده کنید.

جوایز: 5 دستگاه آیفون 13 و 5 دستگاه PS5

زمان قرعه‌کشی: 9 خرداد

پس فرصت رو از دست نده و همین‌الان موجودیت رو افزایش بده!

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.