دهمین شماره ماهنامه دامیننس آکادمی بیت پین منتشر شد

دهمین شماره از ماهنامه دامیننس آکادمی بیت پین منتشر شد.

آکادمی بیت پین در این شماره از ماهنامه دامیننس به حال و هوای انتخابات پیش‌روی ایران و آمریکا و نقطه تلاقی آن با بلاک‌چین و دنیای ارزهای دیجیتال پرداخته است. در واقع، سرمقاله این شماره به «انتخابات بدون دستکاری و تقلب» اختصاص یافته است. در این شماره، دو مطلب دیگر نیز به بررسی این موضوع می‌پردازند که عبارت‌اند از:

  • روایت نفوذ سیاسی کریپتو در انتخابات ایالات متحده
  • شکاف سیاسی رمزارز: نقدی بر روایت نفوذ سیاسی

عناوین سایر مطالبی که در این شماره از ماهنامه ارائه شده‌اند، به شرح زیر است:

  • دنیای بدون بیت‌کوین
  • ماشین مجازی به عنوان مغز متفکر قراردادهای هوشمند در دنیای بلاک‌چین
  • پابلو اسکوبار در دنیای کریپتو

علاوه‌ بر‌ این، مهم‌ترین اخبار ارزهای دیجیتال در ماه گذشته و تازه‌ترین اخبار بیت پین نیز در این شماره پوشش داده شده‌اند.

لازم به توضیح است که ماهنامه دامیننس آکادمی بیت پین با هدف ارائه اطلاعاتی جامع و به‌روز درباره دنیای پویای کریپتوکارنسی پا به عرصه گذاشته است. این مجله تخصصی به عنوان منبعی قابل اعتماد برای علاقه‌مندان و فعالان حوزه ارزهای دیجیتال، آخرین اتفاقات و به‌روزترین مطالب را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

در هر شماره از این ماهنامه، خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخبار بازار ارائه می‌شود و مفاهیم، نوآوری‌ها، الگوریتم‌ها، پلتفرم‌ها و پروژه‌های پر سروصدای ماه گذشته به طور تخصصی و عمیق مورد بررسی قرار می‌گیرد.

دامیننس با شعار «بیت پین، یکی برای همه» و تیمی متشکل از کارشناسان، تحلیلگران و پژوهشگران حرفه‌ای در زمینه کریپتوکارنسی، محتوایی متنوع و جذاب را برای خوانندگان علاقه‌مند به این حوزه فراهم می‌کند.

شما می‌توانید دهمین ماهنامه دامیننس را در قالب فایل PDF از آکادمی بیت پین دانلود و مطالعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.