دوربینی سوار بر موشک‌های دوران کودکی+تصاویر

شرکت Insta360 مدل جدیدی از دوربین‌های خود را معرفی کرده است که تصاویر را به صورت 360 درجه و با بالاترین کیفیت ضبط می‌کند و می‌توان آن را مثل موشک‌های کاغذی پرتاب کرد تا تصاویر فوق‌العاده‌ای شکار شود.

عصر بانک؛ به نقل از گیزمگ، شرکت "اینستا360" از مدل جدید دوربین واقعیت افزوده خود موسوم به "One X" رونمایی کرده است که یک دوربین همه چیز تمام است.

 

این دوربین دارای امکانات کاملی نظیر تصویربرداری 360 درجه با کیفیت تا 5.7K با سرعت 30 فریم بر ثانیه، تصویربرداری آهسته (50 فریم بر ثانیه با کیفیت 4K و 100 فریم بر ثانیه با کیفیت 3K)، تثبیت حرکت همه جانبه، لنزهای دید عریض، تصویربرداری HDR، خوش دستی، کاربری آسان و غیره است.

 

شاید برای اغلب کاربران، کیفیت 4K هم زیاد باشد، اما وقتی صحبت از تصویربرداری 360 درجه است، تمام پیکسل‌ها اهمیت پیدا می‌کنند و بالا بردن وضوح به هر چه بهتر شدن خروجی کمک می‌کند.

 

این دوربین همچنین دارای حسگرهای داخلی است که می‌تواند حرکات فیزیکی و چرخش را تشخیص دهد و ردیابی کند تا فیلم بی نقصی گرفته شود.

 

دوربین One X دارای GPS است و وای-فای پرسرعت است که با استفاده از این قابلیت می‌توان تصاویر را به صورت زنده روی گوشی موبایل یا دستگاه‌های دیگر مشاهده کرد.

 

این دوربین را حتی زیر آب هم می‌توان استفاده کرد و تا عمق پنج متر، ضد آب است. البته برای بردن تا عمق 30 متری می‌توان از قاب مخصوص آن استفاده کرد.

 

اما شاید جذاب‌ترین ویژگی این دوربین جدید، قابلیت پرتاب کردن آن مانند یک دارت باشد که مناظر فوق‌العاده‌ای را رقم می‌زند. این دوربین را می‌توان برای گرفتن تصاویر آهسته از اشیا و افراد در حال حرکت، مثل یک دارت پرتاب کرد.

ارزش این دوربین 399 دلار است و قاب قابل پرتاب این دوربین 30 دلار قیمت دارد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.