دیبولد نیکسدورف وارد حوزه نرم‌افزاری می‌شود

در آینده نزدیک، حوزه اصلی فعالیت دیبولد نیکسدورف،علاوه بر تولید خودپرداز، حوزه نرم‌افزاری خواهد بود. علت این تصمیم اولویت‌های بانکهایی است که این شرکت به آن‌ها خدمت‌رسانی می‌کند.

عصر بانک؛بر اساس گزارش ایندیپندنت، شرکت دیبولد نیکسدورف درصدد است از رابطه قوی خود با بانک‌ها برای پیشبرد اهداف خود استفاده کند. مدیر این شرکت جرارد اشمیت در نشستی با حضور خبرنگاران گفت: «بانک‌ها برای اهداف فناوری خود هزینه می‌کنند و ما در حال حاضر با آن‌ها رابطه گسترده داریم و این یک نقطه شروع جدید است تا به ارائه خدمت جدیدتر بپردازیم.»

 

در حال حاضر بخش نرم‌افزار و خدمات دوسوم درآمد شرکت دیبولد نیکسدورف را شامل می‌شود. به اعتقاد اشمیت این بخش قابلیت رشد و رسیدن به 80 درصد درآمد شرکت را دارد. هم‌چنین اشمیت اعلام کرد این شرکت قصد دارد کسب‌وکارهای فرعی خود را بفروشد تا نقدینگی لازم برای توسعه قابلیت‌های نرم‌افزاری خود را از طریق خرید شرکت‌های دیگر به دست آورد.

 

قابل ذکر است شرکت داده ورزی فرادیس البرز، ارائه دهنده خدمات مدرن در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نمایندگی رسمی شرکت دیبولد نیکسدورف و شبکه پشتیبـانی دستگاه‌های خودپرداز این شرکت را در ایران برعهده دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.