کارت‌های شتاب بانکی بانک قرض‌الحسنه رسالت به محل مشتریان ارسال می‌شود

بانک قرض‌الحسنه رسالت برای اولین بار در کشور،کارت‌های شتاب بانکی را با همکاری شرکت ملی پست ایران به محل مشتریان ارسال می‌کند.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت به نقل از گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات بانکداری اجتماعی، با امضای تفاهم نامه از سوی محمدحسین حسین زاده مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت و حسین نعمتی معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست علاوه بر توزیع کارت شتاب بانکی و دسته چک های بانک قرض الحسنه رسالت به آدرس مشتریان،تمبر مالیاتی نیز بصورت متمرکز از مدیریت خزانه داری و مبادلات به تمام واحدهای این بانک در سراسر کشور توزیع می شود.

 

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت در حاشیه امضای این تفاهم نامه گفت: طرح ارسال دسته چک و کارت های شتاب بانکی به محل مشتری در بانکداری اجتماعی و در شهرهای که شعبه نداریم بسیار قابل محسوس است.

محمدحسین حسین زاده با تشریح خدمات بانکداری اجتماعی افزود: هدف ما در این مدل بانکداری ارائه خدمات نوین بانکی به مشتریان جمعی در قالب کانون های کار وزندگی( کارآفرینی اجتماعی در شهرهای کوچک)، همیاری اجتماعی(خانوادگی، محله ای، مساجد و دانشجویی، سازمانی( سازمان، ادارات و شرکت ها) و صنفی(اصناف و بازاری ها) است.

وی با تاکید براینکه با اجرای مدل بانکداری اجتماعی به تمام اقشار جامعه خدمات قرض الحسنه ای می دهیم، اظهارداشت: بانکداری اجتماعی در قالب 19گرایش اعم از (فناوری اطلاعات و ارتباطات ،امید، ورزش، نفت و گاز، معارف، فرهنگ، هنر و گردشگری، غذایی و کشاورزی، عدالت، سلامت ، آموزش وپرورش، آموزش عالی، ایثار، عمران نیرو، امور شهری، اقتصاد و صنعت، خودرو و تجهیزات، سازمان های راهبردی و بین الملل و گروه ویژه بانکداری اجتماعی) پاسخگوی نیازهای مشتریان است.

حسین زاده در تشریح فعالیت این گروه ها و اینکه هر کدام مخاطب خاص خود را دارند، گفت: به طور مثال گروه  فناوری اطلاعات و ارتباطات به شرکت های همچون شرکت پست ملی پست ایران  و گروه آموزش و پرورش به فرهنگیان خدمات می دهد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت، به بُعد ارزان و آسان بودن خدمات  بانکداری اجتماعی بانک قرض الحسنه رسالت اشاره کرد  وبیان داشت: در این مدل بانکداری، مشتریان فقط یک بار برای احراز هویت به بانک مراجعه و تمام خدمات را غیرحضوری دریافت می کنند.

حسین زاده سامانه اعتبارسنجی مرآت را خدمتی دیگر از این بانک برای دریافت خدمات آسان اعلام کرد ویادآور شد: با عضویت در این سامانه، مشکل وثیقه وام گیرندگان برطرف شده و اعضا می توانند به سهولت بیشتری تسهیلات دریافت کنند.

وی در  تشریح خدمات سامانه اعتبارسنجی مرآت افزود: یک سال از فعالیت این سامانه می گذرد و در این مدت 400هزار نفر به عضویت سامانه اعتبارسنجی مرآت درآمده اند که از این تعداد به  بیش از یکصد هزار نفر  تسهیلات پرداخت شده است.

در ادامه بهروز رضایی دونچالی مدیر گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک قرض الحسنه رسالت با اشاره به اینکه با توجه به همکاری بسیار خوب و استقبال فوق العاده تاکنون بیش از 20هزار نفر از خانواده بزرگ شرکت ملی پست ایران به بانک قرض الحسنه رسالت پیوستند، گفت: در 31 استان کشور کانون های پست تشکیل شده و تاکنون حدود 10 هزار نفر از کارکنان پست بیش از 700 میلیارد ریال وام دریافت کردند.

وی افزود: درحال حاضر کلیه خدمات بانکی از طریق راهنمای قرض الحسنه کانون های سراسر کشور به خوبی و با رضایتمندی مناسب  ارائه می شود.
در پایان مدیرعامل شرکت ملی پست ایران گفت: پست با ارائه خدمات ارزش افزوده در سراسر کشور، در جهت افزایش رفاه و کاهش معضلات اجتماعی گام های موثری برمی دارد.

حسین نعمتی با اشاره به مدل بانکداری اجتماعی در بانک قرض الحسنه رسالت افزود: کاهش مراجعات حضوری به شعب بانک ها دستاورد خوبی است  و با استفاده از خدمات پستی، بخش بزرگی از بار ترافیکی شهرها کاسته خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی پست ایران از همکاری این بانک در سه سال گذشته و خدمات ارائه شده از حسین زاده مدیرعامل و کارکنان بانک قرض الحسنه رسالت با اهدای لوح، تقدیر به عمل آورد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.