کیبورد گوگل با سلفی شما استیکر می‌سازد

کیبورد مشهور گوگل موسوم به Gboard از حالا می‌تواند با استفاده از عکس سلفی شما، نسخه‌های کوچکی از شما را به صورت استیکر بسازد.

عصر بانک؛به نقل از انگجت، اگر می‌خواهید برای دوستانتان استیکرهای سفارشی از خودتان بفرستید، می‌توانید از کیبورد هوشمند گوگل (Gboard) استفاده کنید.

 

گوگل به تازگی ویژگی “مینی استیکر” را برای iOS و اندروید راه‌اندازی کرده است که از فناوری یادگیری ماشین برای ساختن شکلک‌های شخصی از عکس کاربر استفاده می‌کند.

به طور دقیق‌تر، این ویژگی ترکیبی از فناوری یادگیری ماشین، شبکه‌های عصبی و تصاویر هنرمندانه را در اختیار شما قرار می‌دهد تا برجسته‌ترین ویژگی‌های چهره شما را با توجه به ویژگی‌های مختلف مانند رنگ پوست، رنگ مو و حالت چهره، رنگ چشم، شکل و موی صورت به شکل استیکر دربیاورد.

برای این کار کافی است به ویژگی Mini در Gboard دسترسی پیدا کنید و فرآیند ساخت استیکر را با گرفتن یک سلفی شروع کنید. پس از آن، برنامه به طور خودکار آواتار شما را ایجاد می‌کند و چند بسته استیکر تولید می‌کند.

“مینی” می‌تواند 100 سبک جدید از استیکر را با استفاده از آواتار شخصی کاربر بسازد. این طرح‌ها در حالت‌های مختلف ساخته می‌شوند و تنوع آنها به اندازه‌ای است که در بسیاری از مواقع می‌توان از آنها به جای کلمات استفاده کرد.

کیبورد گوگل با سلفی شما استیکر می‌سازد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.