برترین گوشی های همراه از نظر میزان شارژ باتری معرفی شدند

میزان عمر باتری یکی از مهم ترین مولفه های هر گوشی است که در زمان خریداری آنها مورد توجه قرار می گیرد. از همین رو شرکت های سازنده گوشی تلاش می کنند از باتری های قدرتمند استفاده کنند.

عصر بانک؛به نقل از دیجیتال ترندز، آزمایشی توسط کارشناسان این سایت برای بررسی میزان عمر باتری های هر یک از گوشی های هوشمند پرچمدار صورت گرفته است و در این آزمایش گوشی های پرطرفداری مانند وان پلاس 6، ال جی جی 7، گالکسی 9 پلاس، آیفون ایکس، گوگل پیکسل 2 ایکس ال و هواوی پرو 20 مورد بررسی قرار گرفته اند.

 

در جریان این آزمایش میزان نور تمامی گوشی ها به یک اندازه تنظیم شد و سپس گوشی های یادشده به یک شبکه وای – فای متصل شدند و آزمایش های مختلفی بر روی آنها صورت گرفت.

 

در جریان انجام آزمایش پخش ویدئو به مدت 30 دقیقه گوشی پی 20 پرو بهتر از بقیه عمل کرد و 94 درصد از ظرفیت شارژ آن باقی ماند.

 

سپس برنامه نقشه گوگل به مدت 30 دقیقه بر روی هر گوشی اجرا شد و یک ویدئوی 30 دقیقه ای با دقت 1080 پیکسل بر روی هر گوشی اجرا شد. در این رقابت گوشی ال جی جی 7 با 52 درصد شارژ باقی مانده باتری رتبه اول را کسب کرد.

 

در آزمایش دیگری برای استفاده از برنامه اینستاگرام به مدت یک ساعت گوشی آیفون ایکس با باقی ماندن 87 درصد شارژ باتری رتبه اول را کسب کرد.

 

اما در آزمایش پخش دو ساعت ویدئو از سایت یوتیوب گوشی پی 20 پرو هواووی با شارژ 56 درصد رتبه اول را کسب کرد و بدترین عملکرد مربوط به گوشی جی 7 با تنها 25 درصد شارژ بود.

 

در مجموع آزمایش های انجام شده گوشی پی 20 پروی هواوی رتبه اول و گوشی وان پلاس 6 شرکت وان پلاس رتبه دوم را به خود اختصاص داد.

 

رتبه سوم نیز به گوشی گالکسی اس 9 پلاس رسید و آیفون ایکس چهارم شد.

 

Pixel 2 XL گوگل و جی 7 ال جی هم رتبه های پنجم و ششم را از آن خود کردند.

 

عمر باتری گوشی هواوی پی 20 پرو در مجموع 11 ساعت بود و وان پلاس 6 با 10 ساعت و 40 دقیقه رتبه دوم را به خود اختصاص داد. این رقم در مورد گوشی گالکسی اس 9 پلاس تنها 10 ساعت بود.

 

/مهر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.