تنوع محصولات و خدمات شرکت به پرداخت ملت در الکامپ 97

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور به شمار می رود که اکنون به پله بیست و چهارم رسیده است. این رویداد هرساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

عصر بانک؛شرکت به پرداخت ملت نیز امسال درالکامپ 1397 سعی دارد تا ضمن معرفی دستاوردهای خود در صنعت پرداخت الکترونیک به علاقمندان، فرصتی را برای تبادل نظر و مذاکره ایجاد کند. قطعا دستاورد این حضور نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین شرکت های فن آور، دانش بنیان و PSP که نقش معنی داری در حرکت نظام پرداخت  الکترونیک دارند؛ به شمار می رود. به همین منظور سعید احمدی پویا معاونت توسعه کسب و کار شرکت به پرداخت ملت با تاکید بر حضور این شرکت و معرفی محصولات ارائه شده  الکامپ 24 گفت:هر نمایشگاه مخاطبان خاص خود را دارد.الکامپ نیز برای نمایش آخرین محصولات و سرویس‌های حوزه B2Cبه مردم خصوصا نوجوانان و مشتاقان حوزه فناوری است تا بتوانند کسب و کار آتی خود را شکل و یا رونق دهند.

 

وی ادامه داد: با توجه به اینکه روند تکنولوژی طی پنج سال آینده در دنیا سمت بانکداری موبایلی و دیجیتالی می رود؛ بسیاری از بانک‌ها تلاش‌ دارند تا خدمات خود را در قالب بانکداری همراه به مشتریان ارائه دهند؛ زیرا مشتری امروز، فرصت و زمان  مراجعه برای دریافت خدمات از شعبه را ندارد و از آنجا که بانک نمی‌تواند تمام این نیازها را برآورده کند و اگر هم بخواهد با ایجاد شرکت‌های متعدد این نیاز مشتری را مرتفع سازد به سکون و ایستایی می رسد. بنابراین راهکارهایی نظیراعطای open api با حفظ موارد امنیتی چاره مشکلات است. بانک باید بستر امنی را فراهم کند و کسب وکارها نیز با پیاده سازی الزامات امنیتی، خدماتی با بالاترین سطح کیفیت را به مشتری لایه آخر برسانند.

معاونت توسعه کسب و کار شرکت به پرداخت ملت ادامه داد: نکته اساسی در بحث بانکداری دیجیتال و بانکداری باز این است که بتوانیم سرویس‌های متناسب با نیاز مشتری ایجاد کنیم. بانکداری سنتی چهار عمل اصلی بانک را به مشتری ارائه می‌دهد، بانکداری الکترونیک آن را بر بسترالکترونیکی ارائه می کند ولی در بانکداری دیجیتال بانک در اختیار مشتری قرار می‌گیرد و بر اساس نیازمشتری خدمات سفارشی سازی می‌شود. این بحث روی بانکداری موبایلی بسیاراهمیت دارد و باید نیاز کاربر به روی بسترموبایل در اختیارش قرار گیرد.

احمدی پویا با تاکید بر روند گسترش بهره گیری از بستر موبایل برای الکترونیکی شدن  پرداخت های مالی مشتریان بانک ها یادآور شد: از این رو محصول استراتژیک به پرداخت ملت برای نمایشگاه الکامپ اپلیکیشن سکه است. اپلیکیشنی که می‌تواند تمام نیازهای مشتریان در حوزه بانکی و پرداخت بر بستر موبایل را تأمین کند. استراتژی شرکت‌ به پرداخت ملت این است که بیشترین خدمات را  در سکه ارائه دهد و قطعاً مخاطبین نمایشگاه نیز به بررسی و مقایسه این اپلیکیشن با سایر محصولات مشابه خواهند پرداخت.

وی با مد نظر قرار دادن جایگاه به پرداخت ملت در نظام پرداخت الکترونیک افزود: از این رو ما ناگزیر به پیشرو بودن هستیم چراکه PSP اول کشور و خاورمیانه هستیم و اگرپیشرو نباشیم مخاطب خود را از دست خواهیم داد. به پرداخت ملت باید چیزی فراتر از چهار عمل اصلی پرداخت را به کاربر ارائه دهد. از این رو تکنولوژی های جدیدی بر اپلیکیشن سکه پیاده سازی خواهیم کرد. درست است که سکه دیر به بازار آمد ولی در همین مدت زمان کوتاه نیز جایگاه خود را در مخاطبان پرداخت الکترونیک به دست آورده  است. البته ما جایگاه بالاتری را برای ان متصورهستیم  و به همین منظور نیز تمرکزخود را روی اپلیکیشن سکه در الکامپ 97 قرار داده ایم.

معاونت توسعه کسب و کار به پرداخت ملت در خصوص محصولات و سرویس‌های ارائه شده توسط این شرکت در نمایشگاه الکامپ سال 97 گفت:خدمات و محصولات در قالب بروشور و مفاد آموزشی آماده است و برای انتقال مفاهیم و معرفی خدمات سکه یک بازی طراحی شده  است که کاربر با به پایان رساندن بازی با سکه و خدمات آن آشنا شده و در نهایت کیف پولش شارژ خواهد شد. این کار سبب درگیر شدن مخاطب با مفاهیمی خواهد شد که تاکنون با آن آشنایی نداشته است.

احمدی پویا همچنین از پیاده سازی تکنولوژی AR در محصولات و سرویس‌های شرکت به پرداخت خبر داد و گفت: ما یک سبد خدمات داریم که استفاده از این تکنولوژی را در سبد محصول خود قرار داده ایم.. اکنون تکنولوژی AR بر روی محصول سکه پیاده سازی شده است ولی شاید بتوان در سایر محصولات نیز از آن استفاده کرد. ما به دنبال این هستیم از تکنولوژی بسیار جدید AR در سرویس‌ها و خدمات مان استفاده کنیم به همین دلیل بحث AR و واقعیت افزوده در قالب یک بازی به مخاطبین در نمایشگاه معرفی خواهد شد.

وی یادآور شد: در بحث واقعیت افزوده، به یک واقعیت موجود، اطلاعاتی را اضافه می‌کنیم تا مخاطب با بهره گیری از اطلاعات بتواند بهترین تصمیم را بگیرد. این تکنولوژی جزو روندهای برتردنیا به شمار می رود به طوری که وقتی مخاطب یا مشتری در حال کار با اپلیکیشنی است؛ اطلاعاتی که کاربر در لحظه، درباره زمان و مکان خاصی که افراد در آن حضور داد نیاز دارد و به دنبال آن است.

احمدی پویا همچنین از ارائه سرویس‌های خاصی به کسب و کارهای مختلف در نمایشگاه خبر داد و گفت: در این نمایشگاه دستگاه‌های سلف سرویس خاص چند منظوره‌ای ارائه کردیم که برای کسب و کارهای ویژه مورد استفاده قرار می گیرد. طرح هایی مانند اعتبار و تخفیف نیز ایجاد شده که برای بعضی کسب وکارها قابل استفاده است. بحث فروشگاه بدون صندوق دار نیز سرویس دیگری است که به بازدیدکنندگان الکامپ 24 معرفی خواهد شد. این‌ها برخی از محصولات و خدماتی هستند که کسب وکارهای کوچک می‌توانند ازآن استفاده کنند.

معاونت توسعه و کسب و کار به پرداخت ملت در پایان با اشاره به حضورگستردهٔ استارت آپ ها درالکامپ سال 97 برنامهٔ ویژهٔ شرکت به پرداخت ملت برای ایده پردازان را تشریح کرد ادامه داد: برگزاری این رویدادها و اختصاص نمایشگاه‌ها به این ایده‌های نو، بسیار مطلوب ارزیابی می شود و به طبع این رویداد،به پرداخت ملت  نیز برنامه های ویژه‌ای را تدارک دیده است.

وی اعلام کرد: چهارکارگاه ویژه برای استارت آپ ها در نظرگرفتیم دغدغه‌های استارت آپ ها مورد تحلیل و ارزیابی قرار گرفته و متناسب با ارزیابی های انجام شده کارگاه ها تنظیم می گردد.

احمدی پویا تاکید کرد: اولین چالش برای یک استارت آپ، مسائل قانونی و حقوقی است. به همین منظور کارگاهی را با این موضوع برپا خواهیم کرد. کارگاه دیگری نیز برای طراحی بیزنس مدل و استراتژی‌های کسب و کار استارت آپ ها در نظر گرفته شده که بهترین اساتید این حوزه برای پاسخگویی به سوالات مخاطبان درآن حضور دارند تا به استارت آپ ها بگوییم در کنارتان هستیم.

معاونت توسعه کسب و کار به پرداخت ملت با اشاره به دیگر برنامه های این شرکت در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ گفت: کیوسکی در نظر گرفته شده که استارت آپ ها اطلاعات خود را وارد کرده تا این اطلاعات توسط تیمی که در نظر گرفته شده مورد بررسی  و تحلیل قرار گیرد. پس از بررسی، شرکت با استارت آپ ها گفت و گویی را انجام می دهد تا با توجه به منابع که موجود است، حمایت خود را از طرح و ایده مربوطه اعلام کنیم. این کارنیازمند منابع و تلاش بسیار زیادی بود و به همین دلیل نیز همکاری با استارت آپ ها در برنامه عملیاتی شرکت جای داده شده است و تمام واحدهای سازمانی و عملیاتی وظیفه ای تعریف شده دارند تا با استارت آپ‌ها همکاری کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.