نامه احساسی رونالدو برای خداحافظی با رئال مادرید

باشگاه رئال مادرید رسما اعلام کرد که رونالدو بعد از 9 سال راهی یوونتوس شده و این ستاره پرتغالی با انتشار بیانیه‌ای احساسات خود را در این‌باره تشریح کرد.

عصر بانک؛رونالدو در بیانیه‌ای درباره خداحافظی با رئال مادرید اعلام کرد:  9 سال شگفت‌انگیز را در رئال مادرید سپری کردم که بی‌شک بهترین لحظات عمر من بود. باید از باشگاه رئال مادرید، این شهر و هواداران به خاطر لذت، عشق، محبت و شادی بی‌حدی که به من اعطا کردند، تشکر کنم.

 

به هر حال من حس می کنم زمان برای آغاز شدن مرحله ای جدید در زندگی من فرا رسیده بود و به همین دلیل من از باشگاه درخواست کردم شرایط انتقال من را فراهم سازد. من از همگان خصوصا هواداران می خواهم شرایط من را درک کنند.

 

9 سال فوق‌العاده و البته دشوار را در باشگاه رئال مادرید سپری کردم زیرا انتظارات از من بسیار زیاد بود اما هرگز فراموش نمی کنم که در مادرید به شکلی منحصر به فرد از فوتبال بازی کردن لذت بردم.

 

همیشه هم تیمی‌های فوق‌العاده‌ای در رختکن رئال مادرید کنار من بودند و ما در کنار هم سه لیگ قهرمانان متوالی و چهار بار این جام را در پنج سال فتح کردیم و از لحاظ فردی نیز بردن سه کفش طلا و چهار توپ طلا باعث رضایت من از این دوران شد.

 

لحظاتی فوق العاده را در این باشگاه سپری کردم و رئال مادرید قلب من را برای همیشه فتح کرد. به همین دلیل بیشتر از همیشه باید از باشگاه، مدیریت، پزشکان، فیزیوتراپ‌ها و کارمندان باشگاه که به شکل باور نکردنی تمام کارها را انجام دادند، تشکر کنم.

 

همچنین یک بار دیگر باید از هواداران رئال مادرید و فوتبال اسپانیا نیز تشکر کنم. در این  9 سال مقابل بازیکنان بزرگی بازی کرده‌ام که احترام زیادی برای همه آنها قائل هستم اما حالا زمان ایجاد یک چرخه جدید در زندگی‌ام فرا رسیده بود.

 

من دیگر لباس رئال مادرید را نمی‌پوشم اما این پیراهن، نشان و سانتیاگو برنابئو هرجا که باشم با من خواهد بود. از همه ممنونم و به مانند  9 سال پیش که برای اولین بار در برنابئو فریاد زدم؛ زنده باد مادرید.

 

/ورزش سه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.