رویایی که محقق شد؛ پایان خوش مسافران جام جهانی پات

تمام شد . اما این یکی فرق داشت ... پایانش مثل قبلیها نبود ... مصداق بارز آن پایان های تلخ ولی شیرین. اصلا چرا تلخ ؟ انگاربرای آنچه در جام جهانی روسیه برای ایران رخ داد باید دنبال واژه ای خیلی مناسبتر گشت ... واژه ای که حس رضایت را منتقل کند ونه شکست را.

عصر بانک؛کسی شک ندارد آن رویای بزرگ ایرانی ها همین الان هم برای بسیاری از مردم به واقعیت رسیده است . همه چیز آنقدر شگفت انگیز بود تا صعود نکردن به مرحله بعد، فراموش شود؛ حالا همه از غرور ملی می گویند و جمله معروف “بچه ها مچکریم”

 

و دراین خاطره سازی روزهای پر فروغ ایران وجام جهانی روسیه ؛ بدون شک نباید از یاردوازدهم ملی پوشان هم به سادگی عبور کرد. کسانی که دراین ایام سرو صورتشان را منقش به پرچم سه رنگ کشورمان کردند، در ورزشگاه های روسیه فریاد زدند ، بر طبل کوفتند، شادی کردند ،آه حسرت کشیدند و اشک ریختند… تا بگویند همه جوره پشت ایران می ایستند …

و چه افتخاری بالاترازاینکه مسافران هواپیمای پات هم دراین سه مسابقه بخشی از یاردوازدهم این روزهای تیم ملی بودند .

کسانی که در کمپین پات ایران کیش شرکت کردند، جز 50 نفر برنده این مسابقه شدند ولی حالا ازمیان آن تعداد ،این افراد سفر به جام جهانی روسیه را به دریافت هزینه آن  ترجیح دادند.این عده از برندگان پات یا همان یاردوازدهمی های جام جهانی در این روزها از نزدیک شاهد دومین برد ایران در تاریخ جام جهانی بودند؛ شاهد ازدست رفتن صحنه پنالتی رونالدو و مهارش توسط بیرانوند و تساوی تاریخی با پرتغال و ایستادگی و جنگندگی تیم ملی کشورمان در مقابل اسپانیا… و همراه و هم پیمان با سایرتماشاچیان هر چه داشتند برای تشویق ایران رو کردند .

و البته خدار اشکر که در همه این مسیرها خوش قولی ایران کیش به وعده اش نیز برای این اتفاق میمون و اعزام برندگان پات به جام جهانی تحقق یافت. راستی ! پژمان جمشیدی نیز با مسافران پات دراین پرواز و سفر چند روزه همراه و همگام بود .

رویایی که محقق شد؛ پایان خوش مسافران جام جهانی پات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.