جشنواره جدید ماناپی با صدها گجت هوشمند ویژه جام جهانی 2018

جشنواره جدید ماناپی با عنوان "جام جوایز" به مناسبت جام جهانی روسیه از از 25 خرداد تا 24 تیر ماه با بیش از 100 میلیون تومان جایزه برگزار می شود.

عصر بانک؛ اپلیکیشن ماناپی همزمان با رقابت های جام جهانی 2018 روسیه، دور تازه ای از جشنواره را برگزار کند که بر اساس آن، کاربران با خرید بسته ها‌ی اینترنت و شارژ در قرعه‌کشی روزانه، هفتگی و قرعه‌کشی نهایی شرکت داده می شوند.

 

در این جشنواره، کاربران می توانند با هر تراکنش خرید بسته یا شارژ، یک امتیاز بگیرید و شانس خود را برای شرکت در قرعه کشی بالا ببرند.

برندگان جام جوایز ماناپی در سه دسته برندگان روزانه، هفتگی و ویژه دسته بندی می شوند که بر اساس امتیاز کاربران، 5ساعت هوشمند شیائومی مدل Amazfit Corبه صورت روزانه، دودستگاهPS4 همراه با بازی فیفا 18و دو مچ‌بند هوشمند سامسونگ مدلGear Fit 2 Pro  به صورت هفتگی و دو دستگاه آیفون ایکس به عنوان جایزه نهایی اهدا می شود.

ماناپی، اپلیکیشن خرید شارژ و بسته‌ی اینترنت، پرداخت قبض و انتقال وجه کارت به کارت است که توسط بانک پاسارگاد پشتیبانی می‌شود.

لازم به ذکر است، اپلیکیشن ماناپی در جشنواره صفر تا صد سال 96، جوایزی همچون یک دستگاه خودروی BMW X1 و 70 سکه بهارآزادی به کاربران خود اهدا کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جشنواره می‌توانید از طریق این لینک به وب سایت ماناپی مراجعه کنید. همچنین اسامی برندگان از طریق اینستاگرام به آدرس manapay720@ و وب سایت ماناپی قابل اعلام می شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.