ساعتی که شما را با نور، موسیقی و بو بیدار می‌کند!+تصاویر

یک ساعت رومیزی طراحی شده است که همراه با صداها و زنگ‌های رایج، می‌تواند کاربر را با استفاده از نور متحرک، 5 موسیقی و 10 بوی متفاوت بیدار کند.

عصر بانک؛ به نقل از گیزمگ، شاید هیچ راهی برای بیدار شدن از خواب شیرین خوب نباشد، اما سازندگان SensorWake Trio احساس می‌کنند عطر یک فنجان قهوه یا کلوچه داغ در صبح، موجب می‌شود روز خود را بهتر شروع کنید.

 

اولین مدل این دستگاه در سال 2015 معرفی شد و در حال حاضر با یک مدل جدید و پیشرفته به نامSensorWake Trio به بازار آمده است.

 

این مدل جدید شبیه به مدل قبلی است، با این تفاوت که شیک‌تر شده است.

 

 

این ساعت علاوه بر استفاده از موسیقی، از نور و عطرهای مختلف نیز استفاده می‌کند تا کاربر را هرچه آرام‌تر بیدار کند.

 

انتشار بوهای متفاوت از این ساعت، با یک کپسول عطر ممکن شده است. هر کپسول تا 30 بار کارایی دارد و شما می‌توانید به آسانی کپسول بوهای مختلف را تعویض کنید تا عطر آغاز صبح خود را روز به روز تغییر دهید.

 

در حال حاضر بیش از 10 عطر برای انتخاب وجود دارد که از جمله آنها کاپوچینو، آب پرتقال، جنگل کاج و ترکیبی از بوی شکلات، وانیل و شیر است.

 

 

نحو کار این ساعت رومیزی بدین گونه است که ابتدا در ساعت مقرر، عطر انتخاب شده را منتشر می‌کند. سپس یک دقیقه بعد، یک الگوی نوری روی صورت شما می‌اندازد و بعد از یک دقیقه اگر بیدار نشده باشید، یک ملودی ملایم از بین 5 ملودی موجود که قبلا انتخاب شده است، پخش می‌شود.

 

قیمت این ساعت به همراه دو کپسول، 79 دلار و برای 12 کپسول، 99 دلار است.

 

 

کپسول‌های اضافی را می‌توان در بسته‌های دوتایی به ازای 5 دلار خریداری کرد.

 

شرکت سازنده معتقد است که عرضه این ساعت از ماه نوامبر آغاز خواهد شد.

 

/ایسنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.