پرداخت بیش از 22 هزار میلیارد ریال تسهیلات خُرد و متوسط توسط بانک آینده در سال 1396

بانک آینده در سال 1396، برای تأمین نیازهای تسهیلاتیِ مشتریان، محصولات متمایزی را متناسب با نیازهای مختلف گروه‌های هدف، طراحی و عرضه نمود.

عصر بانک؛بانک آینده در سال 1396، نسبت به ساده‌سازی و تسریع فرآیند پرداخت تسهیلات اهتمام ویژه‌ای نموده است؛ تا عده بیشتری از مردم عزیزمان، بتوانند؛ از تسهیلات بهره‌مند شوند. در نتیجه تسهیل فرآیند پرداخت تسهیلات، میزان تسهیلات اعطایی به میزان قابل توجهی افزایش یافت؛ به‌گونه‌ای که با پرداخت بیش از 25،000 فقره تسهیلات خُرد با جمع مبلغ 12،000 (دوازده هزار) میلیارد ریال، تعداد مشتریان تسهیلاتی خُرد نسبت به سال قبل، بیش از  62 درصد افزایش پیدا نمود.

 

این بانک در سال 1396، برای تأمین نیازهای تسهیلاتیِ مشتریان، محصولات متمایزی را متناسب با نیازهای مختلف گروه‌های هدف، طراحی و عرضه نمود. محصولات اعتباری متنوع، تحت عناوین: «زندگی»، «رویش»، «بهاور»، «اشتغال»، «متخصصان» و «کاریز»، با اهدافی نظیر: تأمین احتیاجات ضروری مردم؛ از قبیل خرید کالا، خرید خودرو، تهیه جهیزیه، تعمیر و بازسازی مسکن و … پاسخ سریع به نیازهای مالی سپرده‌گذاران محترم، ارزش‌آفرینی هر چه بیشتر برای اقشار متخصص جامعه، شامل: پزشکان، مهندسان، وکلا و … تا سقف 10 (ده) میلیارد ریال، کمک به اشتغال‌زایی توسط صاحبان اصناف و دارندگان مدارک آموزش فنی و حرفه‌ای، در سطح شعب این بانک عرضه شدند. تعداد 13،848 فقره تسهیلات خُرد، با جمع کل 9،707 (نه‌هزار و هفتصد و هفت) میلیارد ریال از مبلغ پرداختی ذکر شده،از طریق محصولات فوق به متقاضیان و عموم مردم پرداخت شده است.

با توجه به نقش مهم بنگاه‌های کوچک و متوسط(SMEs) در اشتغال‌زایی، در سال «اقتصاد مقاومتی؛تولید- اشتغال»، بانک آینده نسبت به تأمین مالی 255 بنگاه کوچک و متوسط، با مبلغ 10،655 (ده هزار و ششصد و پنجاه و پنج) میلیارد ریال در 19 استان اقدام کرده است. قابل ذکر است؛ از طریق تأمین مالی این بنگاه‌ها، تعداد 1،203 نفر به میزان اشتغال جدید، در واحدهای تولیدی کشور افزوده شد.

  افتتاح مدرسه «امید آینده» در روستای ریگان بم با حمایت بانک آینده
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.